Rss Feed


Zastavárna automobilů a dalších předmětů, jak to funguje?

17. June, 2013 od admin

Určitě jste již někdy slyšeli slovo Bazar, a nebo i zastavárna. Zastavárny bývají obchody, hlavně ve větších městech. Zde si můžete nechat zastavit nějaký Váš majetek. Například nějaké šperky, automobil, a nebo dokonce dům. Avšak většina zastaváren, které můžete ve městech nalézt zastavuje většinou jen menší a levnější zboží jako jsou třeba ty šperky, vybavení domácnosti, třeba domácí spotřebiče, drobnější nábytek či výkup hodinek. Zástava aut je prováděna spíše specializovanými zastavárnami a bazary. Nakupování v zastavárně je docela výhodné. Vidíte co kupujete a kupujete to s výraznou slevou než byste platili za tu samou věc úplně novou. Zastavení nějakého majetku může přijít vhod pokud máte hluboko do kapsy a nebo potřebujete platit nějaké nutné výdaje.

V takovém případě nedostatku financí si může člověk buď vzít půjčku a nebo prodat nějakou svou věc. Díky prodeji ihned za hotové, které většina zastaváren provádí můžete získat peníze velmi rychle a bez čekání. Chcete-li však získat za svůj majetek vložený do Zástavy lepší cenu, budete muset počítat s tím, že zde předmět necháte a počkáte dokud se neprodá. Následně by vám měla zastavárna převést peníze na bankovní účet. Každá dobrá zastavárna převod umožňuje.

Jestliže Vaše dluhy dosáhly astronomických výšin, prodej nábytku a drobností možná nepomůže. V takovém případě budete muset prodat něco dražšího, například automobil. V Praze existuje zastavárna Zastavy.cz, která umožňuje prodej prakticky jakékoliv značky auta za hotové. Vy jako prodávající můžete dále auto používat – toto vám umožňuje Zastavárna Praha. Na detaily se určitě zeptejte v této zastavárně. Odkaz na jejich stránky najdete i v tomto krátkém informačním článku.

Prodej automobilu v zastavárně můžete začít vyplněním online formuláře na stránkách zastavy.cz, je zde rychle k nalezení a od Vás se vyžaduje abyste vyplnili detaily o vašem automobilu. Následně budete kontaktováni pracovníkem firmy s nabídkou, případně doplňujícími dotazy.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/zastavarna-automobilu-a-dalsich-predmetu-jak-to-funguje/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>