Rss Feed


Vtipy – jak najít ty opravdu dobré

22. November, 2012 od Sonyk-temp

Hledáte webové stránky, díky kterým se zasmějete a pobavíte i své přátele? Které nejsou uměle vytvořené, ale opravdu je tvoříme my, návštěvníci těchto stránek? Tak jste tady správně. Zavítejte na portál peoplelovepeople.com a budete se smát celé hodiny.

Vtipy baví lidi od nepaměti. Pokud vtipy někdo vypráví, měl by to dělat určitě takový člověk, který vtipy umí vyprávět. Protože umění to je. Je spousta lidí, kteří se snaží své okolí zaujmout a pobavit vtipy a anekdotami, ale i kdyby převyprávěli nejlepší vtip na světě, pokud nemají nadání, nezasměje se tomu nikdo a v jeho podání vtip bude nesrozumitelný a rozhodně nebude k zasmání či k pobavení. Dříve se vtipy hlavně vyprávěli a také se hodně šířily knihami a různými brožurami. Určitě si pamatujete i měsíčníky anekdot, kde karikaturisté doplňovali vtipy srandovními obrázky a vy jste se těšili na to, až vyjde další měsíc nové číslo. V současnosti nemusíte rychle běžet do knihkupectví a vybírat z hromady knížek o anekdotách, tipech a fórech a vybírat tu, která vás nejvíce pobaví. Ale stačí zavítat na internet. Výše uvedený portál je přesně takový, jak si jen můžete přát. Lidé sem posílají anekdoty, které někde slyšeli nebo si je přečetli a díky tomu se mohou šířit dál.

Nespornou výhodou je zajisté to, že nemusíte číst anekdoty, které vás nebaví. Nemáte rádi černý a morbidní humor? Nebo sprostě anekdoty zesměšňující některé osoby? Tak je prostě nečtěte. Na tomto webu jsou všechny vtipy přehledně rozděleny do kategorií, takže si opravdu můžete vybrat přesně tu pro vás, která vás zaručeně pobaví a můžete číst a smát se na celé kolo.

A jaké, že tu najdete kategorie? Velice početnou kategorií jsou oblíbené vtipy o blondýnkách. Já sama, ač jsem blondýnka, je mám velice ráda a opravdu mě pobaví tak, že jsem schopná je číst i několik hodin. Možná i vy jste měli na základní škole někoho, kdo sepisoval perličky z hodin, kdy vaši spolužáci řekli nějakou hloupost, nebo sám učitel se zamotal do něčeho, co vyprávěl, a celá třída jste se smáli celou hodinu. Tak přesně takovéto hlášky najdete v kategorii z žákovských knížek.

Pokud vás zajímají i jiné kategorie, určitě navštivte tento portál. Najdete zde třeba anekdoty o policistech, Somálcích, kameňáky, ale také velice oblíbené vtipy o tchýník nebo o Pepíčkovi. Každý si zde najde ten svůj vtip, který vás a později i vaše přátele pobaví na celé hodiny :)

 

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/vtipy-jak-najit-ty-opravdu-dobre/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>