Rss Feed


Stěhování domácností a mezinárodní stěhování

28. July, 2012 od Sonyk-temp

Snad každý zná staré známé rčení, že je lepší vyhořet, než se stěhovat…

Těžko budete hledat někoho, kdo má stěhování rád. Stěhování není jednoduchou záležitostí, musíte toho spoustu zařídit, obstarat, obvolat. Pokud jste se ale rozhodli, že změníte svůj domov, nevyhnete se této neoblíbené činnosti.

Od toho tu jsou firmy, které se přímo stěhováním zabývají. Můžete si jako pomocníky pozvat své kamarády či rodinu, kteří vám samozřejmě pomohou, ale služby firem, které se stěhování živí vás určitě nadchnou. Pokud tedy pro vás není životně důležitá každá koruna, ale raději nějakou utratíte pro svoje pohodlí a pro klid svých blízkých, určitě zvolte služby profesionálů. Stěhovací firma má k dispozici automobily s nejrůznějšími přepravními pomůckami, zabalí pečlivě nábytek, obrazy, keramiku, sklo a vše křehké. Vše, co bude přepravováno, je pojištěno a dopraveno včas na místo, které si určíte.

Ať už jste z kterékoliv části země, všechny tyto služby a více info zjistíte na webu stehovanipraha.cz. Nejen, že nábytek demontují, zabalí a pojistí až do výše 5 000 000 Kč, ale také dovezou přesně na místo, včas a zase vše smontují do původního stavu. Nabízí také úžasnou věc, kterou je sledování zásilek za použití systému CarNet. Mají totiž v každém svém vozidle nainstalovanou satelitní navigaci, díky ní můžete auta sledovat přes web sledovaniaut.cz z pohodli vašeho domova. Pokud nový byt ještě není připraven, je vám k dispozici služba uložení vašich věcí, ve vyhřívaném skladu, do kterého budete mít snadný přístup.

Pokud se rozhodnete změnit sídlo společnosti, můžete využít i služby stěhování firem. Firmu vám přestěhují tak rychle, že nemusíte ani přerušit provoz firmy. Přizpůsobí se vám jakkoliv, mohou pracovat i v dny a hodiny, kdy vy nepracujete. Na firemní dokumentaci vám předem zapůjčí uzamykatelné boxy, aby nedošlo k nějaké ztrátě, samozřejmostí už je to, že vše pečlivě zabalí, demontují a pokud budete potřebovat zlikvidovat starý nábytek, elektroniku či dokumenty, na vše vám půjčí kontejnery.

Nejzajímavější službou je určitě mezinárodní stěhování. Tato firma nestěhuje pouze v rámci České republiky, ale v rámci celé Evropské unie a dokonce i do zámoří. Vše probíhá stejným způsobem jako stěhování bytů či firem, tedy demontáž, pečlivé zabalení apod. Samozřejmostí je pojištění zásilek. Časově je sice toto stěhování náročné, ale vše se dá domluvit natolik pečlivě a dopředu, že vše bude přestěhováno bez zbytečných průtahů. Vše se plánuje a rozhoduje podle skutečného množství stěhovaných předmětu. Na základě toho jsou vybírány stěhovací boxy, dodáván obalový materiál a vybrána velikost stěhovacího vozu.

Pokud se nechcete při stěhování zbytečně stresovat, určitě využijte služeb těchto profesionálů.

Zdroj: http://www.stehovanipraha.cz/

Share Button




Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/stehovani-domacnosti-a-mezinarodni-stehovani/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>