Rss Feed


Seznamka, aneb jak najít lásku na celý život

22. November, 2012 od Sonyk-temp

Seznamka nabízí tisíce příležitostí na seznámení. Na peoplelovepeople.com najdete seznamovací inzeráty i s fotkou mužů a žen z celé republiky. Tato seznamka není jen pro mladé, najdete zde lidi v každém věku, i jakékoliv víry či národnosti, Pokud hledáte nové přátelství nebo vážný vztah, rande na peoplelovepeople.com je pro vás to pravé místo. Seznámení přes internet je pohodlný způsob, jak si najít nové známosti nebo konečně lásku na celý život.

Seznamka je slangovým výrazem pro seznamovací inzerci, seznamovací agenturu, kancelář, jejichž produktem bývá zpravidla seznamovací inzerát v tisku nebo na jiném veřejně přístupném místě. Velice oblíbené a nejdostupnější jsou v posledních letech seznamky na internetu.

Rande se osvědčilo hodně lidem, a také spousta lidí díky ní našla svou životní lásku. Znám několik lidí, kteří také využili seznamovací inzeráty a našli si dlouholeté partnerské vztahy a spřízněné duše na zbytek života. Překonejte svůj strach. Právě on často stojí jako jediná překážka mezi vaší samotou a někým, s kým byste se dobře cítili. Seznamky rozhodně nejsou pro zoufalce! Kolik lidí znáte? Desítky lidí. Z toho polovina nevyhovuje pohlavím. Ze zbytku část nevyhovuje věkem. Zbývajících pár případných možných známostí už je obsazeno. Kolik lidí z vašich známých a jejich známých jste schopni oslovit? Pět? Deset? Jaká je šance že právě ve vašem domě, nebo ve vaší firmě se najde někdo, kdo vám sedí a také hledá partnerský vztah? Dost malá šance. A možná se nikdy nepřizná, že byste měli šanci… Naproti tomu takový inzerát je jako dobře zacílená reklama. Na přiměřeném místě se čestně postavíte a oznámíte, že si hledáte partnera, či partnerku. Na toto místo přijdou lidé, kteří se také chtějí seznámit. Nemusí překonávat ostudu, rovnou se můžete bavit o podrobnostech. Přes inzerát máte šanci na mnohem kvalitnější výběr partnera, partnerky. Už slovo výběr je důležité.

Čím je člověk starší, tím méně “volných” vrstevníků má ve svém okolí. Rozvedený čtyřicátník zda šedesátník také nechce být sám. Věřte, seznamka vám i v tomto věku může najít příjemnou partnerku, nebo partnera. Možná máte obavy, že rande je jen pro trosečníky. Možná předpokládáte, že seznamka je místem podivínů, bláznů a sexuálních zvrhlíků. Tento strach je přirozený – rande je pro vás možná velká neznámá. Člověk má z neznámých a nových věcí strach, což je přirozené. Ale vy se toho nebojte a jděte do toho! Hodně štěstí.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/seznamka-aneb-jak-najit-lasku-na-cely-zivot/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>