Rss Feed


Sada na gelové nehty

9. October, 2012 od Sonyk-temp

Ne nadarmo se říká, že ruce jsou naší vizitkou. A u žen to platí dvojnásob. Bohužel nemá každá žena to štěstí, aby měla krásné a pevné nehty. Spousta žen má nehty slabé, třepí se a lámou a ať dělají co dělají, stačí, že povyrostou o 2 milimetry a zase se zlomí. Ruce jsou nejvíce namáhanou částí těla, nejen chemickými prostředky, ale také stravou, stresem a kouřením. Ruce jsou potom vysušené a je potřeba je vyživovat a nanášet na ně několikrát denně krém na ruce. Bohužel, pokud ani toto nepomůže, je tu pro nás pro ženy záchrana a tou jsou gelové nehty.

Gelové nehty jsou typem umělých nehtů, které se nejvíce podobají přírodním nehtům. Na rozdíl od klasických umělých akrylových nehtů jsou gelové nehty pružnější. Gelové nehty tuhnou pod ultrafialovým světlem. Můžete je potom nosit dlouhé i krátké, lakovat je, nosit francouzskou manikúru, nalepovací design, odstraňovat lak odlakovačem…

Největší výhodou gelových nehtů je to, že vypadají stejně jako přírodní nehty. Jsou tenké, pružné a mají lesklý povrch. Jsou bez zápachu a mohou je nosit i těhotné ženy. U těhotných žen se maximálně stává, že se nehty více odlepují a nevydrží toho tolik. Gelové nehty jsou mnohem dražší než nehty umělé nalepovací a je jednodušší je zlomit, protože jsou tenké. Pokud si tedy nehet ulomíte, musíte navštívit nehtový šampon a nahradit ho novým. Pokud si tedy gelové nehty nezačnete dělat sama doma.

Než se rozhodnete aplikovat gelové nehty doma, musíte své nehty skutečně dobře připravit. Pokud chcete získat kvalitní výsledky jako v nehtovém salonu, budete potřebovat všechny nástroje a odpovídající osvětlení. V dnešní době je nejvhodnější koupit přímo sadu na gelové nehty. Sada na gelové nehty vám usnadní veškerou práci. Měli byste si nejprve vše připravit, aby se vám dobře pracovalo. Je dobré si vše vyrovnat a připravit podle toho jak budete pracovat a používat nástroje. Nejdříve musíte nehty odmastit a potom všechny drsnou částí leštičky každý nehet zmatnit. Potom byste měli uvolnit kůžičku a zase zatlačit zpět. Vaše nehty musí být krátké a zbroušené. Pokud budete používat k nastavení umělé tipy, aby nehty ve výsledku byly dlouhé, musíte je nalepit a poté zbrousit celý nehet i s touto nalepenou částí. Potom nanesete štětečkem první vrstvu laku a necháte vytvrdit pod ultrafialovým světlem v tzv. troubě. Přebytek gelu otřete, nehet zbrousíte a naneste druhou vrstvu, kterou zase necháte vytvrdit v troubě. Vše zakončíte lakem a olejem na nehtovou kůžičku.

Na stránce akcnisady.cz najdete nejen fotogalerie gelových nehtů, ale také emailový vzdělávací seriál, zde se můžete nechat inspirovat.

Ať vám jde domácí zkrášlování vašich nehtů od ruky :)

Share Button




Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/sada-na-gelove-nehty/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>