Rss Feed


Prodej a rozvoz sudového vína

18. April, 2013 od admin

Víno je skvělý dar, který umožňuje užít si chvíle pohody, chvíle s přáteli co možná nejlépe. Vinná réva, dřevina, z které se víno získává je tu pravděpodobně déle než samo lidstvo. Vinná réva je popínavá dřevina, kterou lidé začali využívat nejen k získávání její šťávy a jejím následném kvašení. Dřevina a její plody obsahuje mnoho důležitých látek pro lidský organismus.  Díky jejím vlastnostem se začali již před stovkami let stavět vinice pro pěstování vinné révy. Vinná réva vyžaduje teplé a dobře propustné půdy vystavené slunci. Z tohoto důvodu vinice můžeme vidět například na jižních svazích na Moravě, Bohumín, Mutěnice..

Známé víno se pěstuje a hlavně a zpracovává také ve Francii a Španělsku, kde je přece jen teplejší klima a i vhodné podmínky pro pěstování různých odrůd vinné révy. Dobrá vína se pěstují i Srbsku, Makedonii, kde jsme opět blíže rovníku.

Pokud uvažujete o zřízení vinotéky, možná budete hledat spolehlivého a cenově dostupného dovozce vín a také výčepní zařízení, chladící boxy pro uložení vína. S tímto úkolem by mohla pomoci firma zabývající se montáží, rozvozem – distribucí sudového vína a vybavení pro vinotéky. Díky kontaktům se správnou firmou budete moci hned začít fungovat.

Pokud máte již zařízené výčepní zařízení a uvažujete nad změnou dodavatele sudového vína a nebo rozšíření sortimentu. Můžete vyzkoušet například služby firmy Vinospol, spol. s r. o. – Mutěnice zajišťující prodej vína. Firma sídlí v Mutěnicích nedaleko Hodonína na jižní Moravě. Vinospol zajišťuje rozvoz vína po celé České republice a také na západním Slovensku. Můžete si objednat dovoz Moravských vín požadované kvality a vlastností ale také firma dováží zákazníkům sudová vína dovezená právě z Makedonie a Srbska. Prodej vína je zodpovědná činnost při níž je třeba dodržovat vysoké higienické a jakostní standardy. Vína procházejí pravidelně testy kvality a jsou uložena v běžných 50l sudech KEG.

KEG sudy jsou klasické plechové sudy nejčastěji používané v gastronomii ke skladování vín, piva a podobně. Tento typ sudů pasuje na klasické výčepní zařízení pro čepování vína a piva. Pokud byste potřebovali poradit a nebo objednat Moravská či importovaná sudová vína, neváhejte kontaktovat VinoSpol s.r.o..

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/prodej-a-rozvoz-sudoveho-vina/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>