Rss Feed


Proč zvolit nákup a servis Škoda od Autonova?

15. May, 2013 od admin

AutoNova Brno, spol. s r.o. je autorizovaný prodejce – dealer nových i ojetých automobilů značky Škoda auto. AutoNova poskytuje širokou a komplexní nabídku servisních služeb týkajících se nákupu nového automobilu a údržby automobilů Škoda již v provozu. Tento autorizovaný dealer nabízí servis Škoda a servisní služby na vysoké profesionální úrovni vůbec. Součástí služeb dealerů a prodejců vozů bývá také nabídka financování nákupu automobilu na leasing a nebo protiúčet. Například AutoNova poskytuje právě služby nákupu automobilu na leasing. Možná znáte Škofin financování nákupu automobilů Škoda. AutoNova se zabývá také prodejem KTM sportovních doplňků a také nabízí motocykly KTM nové a nebo levnější bazarové.

Pro společnost AutoNova je prioritou poskytování kvalitních služeb zákazníkům a také individuální a osobní přístup k řešení požadavků a potřeb zákazníků. Adresa firmy je Brno, ulice Masná 418/20. Firmu může zákazník kontaktovat telefonicky, zaslat FAX, odeslat emailovou zprávu a nebo odeslat psaní poštou. Internetové stránky s nabídkou firmy jsou autonova.cz. Jaká je otevírací doba Brněnské pobočky? Otevřeno má AutoNova od pondělí do pátku 08:00 – 18:00 hodin. V sobotu 8:00 – 12:00 hodin.

AutoNova prodává pouze prověřené testované automobily s možností nákupu na protiúčet. Některý zájemce dá přednost koupi auta za hotové, jiný na úvěr a nebo použije financování formou leasingu. Zákazníkovi a zájemci o nákup automobilu Škoda je nabízena také kompletní nabídka pojištění. AutoNova také automobily vykupuje. Zájemcovo auto je oceněno zdarma a může být použito pro nákup nového vozu na protiúčet. Zájemce tak získá nový vůz levněji, protože je od ceny nového auta odečtena cena auta vykupovaného.

Zájemce o prodej a nebo nákup automobilu Škoda by určitě nerad našel společnost bez zkušeností s nákupem, prodejem a zkušeností s podnikáním vůbec. AutoNova se prodejem ojetých vozů zabývá již řadu let. Prodej vozu můžete uskutečnit tak, že utržíte peníze za auto hned a nebo si počkáte například na lepší cenu až jakmile bude auto prodáno – komisní prodej. V případě že by se auto neprodalo, zákazník nic neplatí.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/proc-zvolit-nakup-a-servis-skoda-od-autonova/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>