Rss Feed


Postřikovače

24. August, 2012 od admin

Patří převážně mezi zahradní náčiní, a využívají se pro mnohé postřiky ( proti mšicím a jiným škůdcům…).

Existuje několikero druhů postřikovačů, které si lze snadno pořídit pro komerční i nekomerční použití. Postřikovače jsou totiž vyráběny jako samojízdné, návěsné, nesené  vozíkové, zádové, ruční, a rosiče.

Tato široká nabídka postřikovačů obsahuje také konvenční polní postřikovače a postřikovače se vzduchovou asistencí. Dalšími možnostmi ve výběru postřikovačů je například druh akumulátorového nebo tlakového postřikovače…

Postřikovače se dají řadit i do kategorií hobby, poloprofi a profi (označení těchto tří kategorií jsou různá, toto je uvedeno jako jedno z vícera možností), což značí rozdělení podle jejich využití, schopnostech a údržbě.

Dnes se však zákazník nemusí obávat zakoupení ani levného postřikovače z kategorie hobby, neboť se dbá na kvalitu každého výrobku, nezáležeje už příliš na jeho cenové dostupnosti. O tom také svědčí důvěra zákazníků, kteří otevřeně recenzují moderní postřikovače jako “záruku kvality”, a nedbají na přísný výběr mezi konkurenty, kterých je sice mnoho, ale výrazně se od sebe neliší. Princip postřikovače je totiž takřka neměnný, takže byste od sebe dva postřikovače, každý od jiného výrobce, možná ani nepoznali.

Postřikovače jsou dostupné v každé cenové kategorii, od dvou set korun po pár tisíc. Zde záleží na účelu pořízení si postřikovače – chcete li postřikovat malou zahrádku nebo celý sad, na což nemůže být jediný druh ani ze stejné kategorie.

U postřikovače není třeba se na něco ohlížet, snad jen kromě poměrnosti cen. V případě nějaké závady, způsobené jeho používáním, není nutno jej rovnou vyhazovat a pořizovat si nový. Velice snadno se totiž dají sehnat náhradní díly, jejichž cena je naprosto dostupná všem jeho uživatelům. Dostupnost náhradních dílů je tkařka neomezená, vždy se dají koupit či objednat u stejného prodejce, od kterého jste  postřikovač zakoupili.

Kromě toho má každý postřikovač záruku dvacet čtyři měsíců. Pokud se do té doby od jeho zakoupení, poškodí a nebude to způsobeno vaší vinou, je možno jej reklamovat a požadovat nový. Chyba na straně uživatele se ale snad ani nemlže stát – u každého balení je přidělený podrobný český návod na použití.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/postrikovace/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>