Rss Feed


Počítačové hry Hraj.to

6. July, 2013 od admin

Přijdete ze školy, na učení už pravděpodobně nemáte chuť? V televizi nedávají nic zajímavého, co takhle zahrát si počítačovou hru? PC hry jsou k dispozici i online po internetu, nemusíte si tedy kupovat a instalovat složitě klasickou PC hru z CD čka. Ať už máte při sobě tablet, smartphone, notebook a nebo stolní počítač, ze všeho se připojíte k internetu například přes Wifi, kabel a nebo pomocí mobilního operátora GPRS. Přihlásíte se na vaší oblíbenou herní stránku hraj.to a můžete se začít bavit. Některé počítačové hry online umožňují hráčům zahrát si i multiplayer s dalšími hráči po internetu, těmto hrám se také říká hry pro dva. Multi znamená více a nebo několik, player znamená hráč, je to z angličtiny. Jde tedy o hru pro více hráčů. Možná znáte některé PC hry, kdy si sednou dva hráči k PC a pomocí klávesnice oba hrají a ovládají každý jednu figurku například. Díky online hrám, která najdete třeba na Hraj.to můžete hrát s kamarádem přes internet, každý u svého PC. Her, které umožňují multiplayer je však minimum. jestliže chcete jen tyto hry zdarma, prostě a jednoduše si otevřete internetový vyhledávač jako je Google a zadejte ten typ her, který se má najít.

Pojďme se ale vrátit ještě k hernímu portálu Hraj.to. Tento oblíbený herní web shromáždil za celou dobu svého působení stovky online PC her a utřídil je do více jak tuctu kategorií. Třídění online her do kategorií je skvělé, protože podle momentální nálady a potřeby si můžete vybrat ten žánr PC hry, který vám nejlépe vyhovuje. Na pokročilém a moderním portálu Hraj To můžete zde umístěné hry také komentovat a hodnotit. Hodnocení je něco podobného jako na facebooku. Zvolte si jestli se vám hra líbí a nebo ne. U každé hry můžete kromě hodnocení hru také okomentovat. Jako ochrana proti reklamním robotům je třeba se zaregistrovat abyste mohli nové komentáře přidávat. Registrací však získáte další výhody. U her také můžete vidět kolikrát se ta daná hra již hrála – jde tedy také o ukazatel oblíbenosti online hry.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/pocitacove-hry-hraj-to/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>