Rss Feed


Párty stany

28. August, 2012 od admin

Párty stany se stali moderním trendem ke všem různým větším oslavám a akcím už před několika lety, a dodnes se drží na vysokém žebříčku oblíbenosti. Je faktem, že se nejedná o žádnou, příliš levnou záležitost, chcete – li si párty stan zakoupit, a přitom jej stejně využijete jen jednou či dvakrát do roka.V takových případech se zakoupení párty stanu a podobných vymožeností, rozhodně nevyplatí.

Proto se každý zájemce může spolehnout na mnohem levnější a snažší řešení, jímž je půjčovna stanů. V České Republice půjčovny stanů působí už od devadesátých let, poslední desetiletí se hodně rozrůstají do širší veřejnosti, a kromě klasických párty stanů nabízejí i různorodé vybavení s tím související; například skládací nábytek, velkostany, quartzové topení,  skládací stanové haly, osvětlení anebo nůžkové stany.

Půjčovny párty stanů nabízejí své vybavení a služby (týkaje se možného dovozu, postavení stanů a vybavení, jejich rozložení a konečný odvoz), naprosto všem a bez výjímek. Nezáleží tedy na tom, zda je zájemce pouze fyzická jediná osoba nebo celá společnost, a stejně tak není důležité, například kolik párty stanů či nůžkových stanů si zájemce chce pronajmout. V těchto případech neexistují kritéria, které by se nedaly splnit.

Půjčení párty stanů vyjde mnohem levněji, než jejich koupě. Je možné si je půjčit na den či několik dní, což si případný zájemce může nastavit a objednat rovnou v internetové půjčovně, která je zároveň obchodem.

Objednávka se týká pronájmu určitého vybavení, v určitém množství a na určitou dobu. Následně může zájemce požádat o to, aby mu služba objednávku dovezla přímo na místo konání akce, kde jej rovnou postaví, nebo si pro párty stan a vybavení může přijet osobně (k čemuž stači i osobní automobil, neboť se párty stany dají snadno sbalit), do jedné z velko prodejen v Praze, Brně, Ostravě anebo do jiné prodejny mimo hlavní obchodní síť, neboť  prodejny a půjčovny párty stanů jsou již rozesety po celé České Republice a dále přibývají.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/party-stany/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>