Rss Feed


Okna a závěsy v bytě

31. May, 2013 od admin

Pro udržování zdravého a příjemného prostředí k životu je nezbytné udržovat v bytě čistotu a pořádek. Tohoto je docíleno naplánováním a dodržováním harmonogramu úklidu. Hlavní úklid můžeme provádět nejlépe jako rodina jednou týdně například o víkendu. Ve všední dny jsou většinou všichni ve škole a v práci, takže nezbývá mnoho času na další úkoly. Na druhou stranu je pravda, že fyzická práce pomáhá zrelaxovat i psychickou stránku, která může být namáhána například v zaměstnání a nebo ve škole. Možná že jste i vy zažili psychickou vyčerpanost. Zkuste se pořádně napít, dýchat z hluboka, odreagovat se a začít dělat příjemnou a praktickou činnost jako je například úklid.

Jednou za čas je třeba provádět i úkony jako je mytí oken, praní záclon a závěsů. Jestliže máte staré závěsy a nelíbí se vám jejich barva, zkuste se schválně zastavit a podívat se na daný pokoj očima návštěvníka, který zde nikdy nebyl. Jsou barvy sladěné? Jak na vás barvy působí? Působí barvy závěsů příjemným dojmem a ladí k nábytku, koberci? Vězte, že obměna takových věcí jako jsou závěsy nemusí být vůbec drahou a složitou záležitostí. Jako u všeho je nutná příprava a rozmyšlení kam je třeba jít závěsy hledat, co vzít s sebou a jakou barvu potřebujete.

K výběru závěsů si můžete s sebou vzít i vytištěné barevné motivy – barvy, které by vám do pokoje ladily. Podle barev je možné pak vybrat vhodný ladící závěs, určitě byste nechtěli vybrat nakonec barvu, která by vám do pokoje nepasovala. Zároveň před výběrem závěsu do okna je vhodné vzít si židli a metr a původní závěs, okno či záclonovou tyč změřit. Tyto údaje pak můžeme sdělit prodejci v obchodě se závěsy do oken.

Výrobce závěsů a kde vidět závěsy na vlastní oči

Jednou z největších a nejpovolanějších firem pro výběr závěsů je Firma Bematech s.r.o., která patří k předním Českým výrobcům stínící techniky, závěsů. Výhoda je ve zkušenostech a perfektním technickém zázemí firmy, které umožňuje dokonalé ušití celého závěsu. V Česku působí již cca 20 let. K dispozici má firma novou kolekci látek, zájemci ji mohou zjistit podrobnosti v katalogu látek. Chcete vidět širokou nabídku závěsů na vlastní oči? Navštivte showroomy Bematech v Praze, Brně, Zlíně a ve Velké Bíteši.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/okna-a-zavesy-v-byte/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář

Zatím bez komentářů.

Komentáře k tomuto článku jsou teď uzavřené.