Rss Feed


Nejen sklenářské práce v Praze, jak postupovat?

12. June, 2013 od admin

Sklenářské služby potřebuje čas od času každý, praskne sklo v okně, dveřích a nebo jinde. Buď můžeme sklo nechat prasklé a dívat se každý den na prasklé sklo a nebo stačí zavolat odbornou firmu aby sklo vyměnila. Ne všichni sklenáři poskytnou okamžité zasklení jelikož existuje mnoho druhů a šíří skel. Pokud si však vyžadujete zasklení na místě  nemůžete si dovolit žádné prodlevy, vyberte si profesionální firmu jako je například Pražský technický servis s.r.o.. Jde o pražskou firmu, která spojuje hned několik různých řemesel z oblasti dům a zahrada.

Tato pražská firma poskytuje své služby v oblasti Prahy a Středočeského kraje., takže pokud jste odtud, může to být pro vás ideální volba sklenářství Pražský technický servis s.r.o. . Od nahlášení závady by firma měla být schopna vám pomoci a přijet do 60 minut. Někteří sklenáři jsou k dispozici i o víkendu, takže pokud problém nastane i mimo pracovní dny, je možné zavolat a objednat si pomoc…

Neradi byste se dočkali špatně odvedené práce o nutných opětovných oprav jako důsledek tohoto selhání? Firma a sklenářství Pražský technický servis poskytuje 3 roky garance na provedené práce. Pokud potřebujete další práce kromě sklenářských, možná budete moci ušetřit peníze a nechat si provést i další práce současně.

V nabídce firmy jsou tyto další služby: elekro-instalatérské práce rozvodů elektřiny, zásuvek a elektrického vedení. Dále jsou to služby instalace a oprava plynového potrubí, nebo také plynoservis. Třetí službou kromě sklenářského servisu je instalace, úprava topenářských rozvodů a domovního topení.  Čtvrtou službou jest čištění kanalizace od nečistot, čištění ucpaných kanalizačních odtoků. Pokud jste senior, můžete si nárokovat slevu 20% na práce v domě vašeho trvalého bydliště. Tato sleva by vám měla být uznána.

Pokud máte nějaké dotazy určitě jednoduše zavolejte na kontaktní telefonní číslo (zelená bezplatná linka) a zjistěte si zda vámi požadovaný úkon lze vykonat, kdy a jak. Detaily naleznete na internetové stránce firmy Pražský technický servis.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/nejen-sklenarske-prace-v-praze-jak-postupovat/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>