Rss Feed


Nákup / pronájem v Praze pomocí developerské firmy?

21. July, 2013 od admin

V souvislosti s developerskými projekty a bydlením v tomto článku budeme mluvit o firmě Doma-Je-Doma. Jedná se o developerskou firmu, která obchoduje s nemovitosti zejména po hlavním městě v Praze a okolí. Tuto firmu jistě můžete využít pokud hledáte možnosti investice do Pražské nemovitosti, pronájmu či nákupu nemovitostí. Skupina Doma je doma byla založena v roce 2007, avšak její pracovníci mají zkušenost v oboru již od roku 1994.

Developer je osoba a nebo firma, která se ve své pracovní činnosti zaměřuje například na nákup a prodej pozemků, výstavbu bytových a nebytových prostor na těchto pozemcích – zaměřuje se např. na developerské projekty Praha. Následně o jejich prodej a nebo pronájem dalším partnerům, kteří mají zájem například o bydlení v Praze, pronájem kancelářských prostor a nebo investici do nemovitosti.

Určitě máte rádi firmy, které zákazníkům nabídnou komplexní – ucelené služby, kdy všechny související potřebné procesy zařizuje pouze jedna firma. Zákazníkovi se tak snižují výdaje a čas nutný na dodatečné vyřizování. Firma Doma je doma – Rodinné domy Praha právě takové ucelené služby v oblasti prodeje, nákupu, pronájmu nemovitostí a jejich správy nabízí.

Jako zájemce o nákup / pronájem nemovitosti v Praze jste již pravděpodobně hledali nějaké inzeráty, prohlíželi katalogy s nemovitostmi, ale nejste si jisti jakou nabídku vybrat. Právě s tímto by vám mohla skupina Doma je doma – Rodinné domy Praha poradit a pomoci. Pro klienty, kteří hledají nemovitosti k nákupu a pronájmu firma poskytuje službu vyhledání nabídek na míru, které si jako zákazník zadáte.  Součástí služeb je i nezbytný právní servis, který pomůže s právními dokumenty převodu, prodeje, pronájmu.

Zákazník bude možná také potřebovat pomoc právního oddělení v souvislosti s odhadem ceny nemovitosti, financováním nákupu nemovitosti na hypotéku a nebo pomocí jiného úvěru. Oddělení může poradit a doporučit vhodné banky pro zajištění tohoto úvěru a zajištění pojištění následně zakoupené nemovitosti.

Firma také pomůže se shromážděním důležité dokumentace k nemovitosti. Touto dokumentací se rozumí například stavební dokumentace, revizní zprávy. Zpracování přehledu dostupné a případně i chybějící dokumentace ke stavbě. Ještě před předáním nemovitosti je vypracován tzv. předávací protokol. Makléř společnosti Doma je doma se účastní prodeje a předání nemovitosti.

 

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/nakup-pronajem-v-praze-pomoci-developerske-firmy/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>