Rss Feed


Levné parfémy – kde a jak nakoupit?

7. October, 2012 od Sonyk-temp

Těžko v dnešní době najdete ženu, která by se ráda nevoněla a nevoněla tak svému okolí. Všechny ženy se rády voní a už to není jen výsadou nás žen, ale i muži parfémům přišli na chuť. Vybrat si správný parfém nebo toaletní vodu je nejen umění, ale je to i otázkou peněz. Těžko se můžeme řídit pouze vzhledem flakonu, i když to tak často bývá, že nás nějaká lahvička opravdu okouzlí. Ale podle toho si parfém vybírat nemůžeme. Vybraný parfém se musí hodit hlavně k naší osobnosti a také se musí dobře snoubit s naším tělesným pachem. Jsou vůně, které vůbec necítíme, z jiných se nám po pár minutách začne motat hlava a zvedat žaludek… Vaše vůně by měla být moderní, úžasná, ale osvěžující a povzbuzující a měli byste se díky ní cítit báječně.

V posledních letech si hodně kupujeme parfémy přes internet. Buď tak, že jsme si v parfumerii vůni vyzkoušeli nebo také podle toho, jaké jsou na parfém recenze. Také často lidi zkouší parfém podle toho, jak je popsaný, konkrétně jde o složení. Pokud se nejedná o velký flakon a velice drahý, ale jde třeba o levnější variantu či tester, spousta lidí to riskne. Většina z nás už ví, co nám voní, zajímáme se o to, co naše oblíbená vůně obsahuje a podle toho můžete zkusit koupit parfém, jen tak, náhodně. Třeba někdo má rád citrusy, někdo vanilku. V dnešní době seženete už levné parfémy buď internetu, kde mají pravidelně akce na parfémy, nebo jak už jsem zmínila, ve variantě testerů. Největší výběr všech testerů i parfémů v originálních obalech určitě najdete na parfums.cz.

Nevíte co je tester? Originální parfém je uložen v krásně barevném obalu, zdobený, komerční, vidíte ho všude, i v reklamách a navíc je zabalen do průhledné fólie. Tester je uložen v šedobílé potištěné krabičce, bez dalšího obalu, některé flakony nemají víčko. Díky tomu si tento parfém, označený jako tester, za mnohem výhodnější cenu. Je to tedy vhodné pro lidi, kteří si parfém kupují již běžně, pro svou vlastní potřebu a nejde jim o obal, protože budou parfém dávat jako dárek. Tester jinak odpovídá vším ostatním všemu jako parfém v originálním barevném obalu.

Neexistuje přesný návod pro všechny, jak si vůni vybrat. Vnímání vůní je totiž natolik individuální, že se nedá přijít s jednou radou nebo dokonce vůní, která bude vonět všem a na všech. Dost často se stává, že je moderní nějaká vůně, jako jeden čas byla spoustu sezón nejoblíbenější Light Blue od Dolce & Gabbana, voněly se s ní tisíce žen a na některých ženách tato vůně opravdu nevoněla. Vůni si musíte vybírat podle svých pocitů a nálady. Je dobré sledovat parfémové novinky, pokud máte třeba oblíbenou značku a víte, že jejich parfémy vám voní, jako já třeba zbožňuji parfémy od Lacoste a Armani, můj švagr zase používá parfémy od Calvin Klein a Hugo Boss.

Také je dobré si uvědomit, na jakou příležitost parfém hledáte. Pokud máte například obchodní jednání nebo schůzku, je vhodné zvolit silnější a kořeněnou vůni, která vám dodá pocit dominance a sebejistoty. Jestli se chystáte na schůzku s přáteli nebo kamarádkou, je vhodnější lehčí a sladší vůni, která navodí intimní atmosféru. Za kulturou, například do kina nebo divadla, byste vždy měli volit velmi jemné vůně, u jenom z toho důvodu, že ve vaší blízkosti bude sedět spousta lidí, kterým by těžká a silná vůně nemusela dělat dobře. Vůně si musíte prostě vybírat podle toho, abyste se díky ní cítili dobře hlavně vy sami. Zavítejte na parfums.cz a i vy určitě narazíte na nějaký nový parfém na nadcházející chladné období.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/levne-parfemy-kde-a-jak-nakoupit/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>