Rss Feed


Left 4 Dead – Jak na survival mod?

12. October, 2010 od ubuntuchosen

Pokud jste si oblíbili tuto skvělou hru, nebo jste jí ukradli v obchodě a chtěli by jste si jí vyzkoušet, jistě jste narazili na survival mode. Jde o doslova přežití, kde hrajete poslední kolo nějaké kampaně, popřípadě staženou mapu a snažíte se přežít co nejdelší dobu. Bronzový čas jsou čtyři minuty, silver čas 7 minut a gold medaile 10 minut, za všechno jsou achievmenty. Níže pár tipů, jak vydržet v survival módu co nejdéle :-)

Tip prvni

Zůstaňte pohromadě, navzájem kryjte své teamm8tes. I když jeden z nich je černý spoluobčan, co vám ukradl mobil (nic proti černým), hlavní je se navzájem ochraňovat. Tak to platí aspoň ve hře. Pokud se rozpojíte, vaše šance je max. 1% na přežití více jak půl minuty.

Tip druhy

Výbušniny. Výbušniny tady, tady, támhle a támhle taky. Výbušniny všude. Pokud výbušniny pěkně rozmístíte, máte šanci tak na 4 minuty bez healování. :-)

Tip treti

Jakmile se setkáte s Tankem, rozdělte si joby. Dva z týmu ať odstřelují otravující prdítka (zombies) a ty druzí dva ať střílej Tankovi do očí. Další dobrej tip pro tanka je, hodit mu do ksichtu molotov. : )

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/left-4-dead-jak-na-survival-mod/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>