Rss Feed


Killing Floor – Jak na Scraka?

12. October, 2010 od ubuntuchosen

Je to velké, rychlé a dělá to “Vrmvrrrrm”. Co je to? “Skrejk”. Jeho původní živnost není známa, ale ve hře má na sobě zástěru. Kuchař? Nebo snad doktor? Kdo ví. Hlavní je, že je těžce porazitelný a nosí motorovou pilu. Následuje pár rad jak tohoto záškodníka co nejlépe oddělat :-)

Is that a Pipe bomb? Yup. Boom

Nejjednodušší, ale nejdražší způsob, jak si scraka ošéfovat je bombami. Ať po mapě váš m8 před zahájením kola položí bomby, a vy už po nich jenom choďte – vám to neublíží, pokud to nejsou vaše bomby. Ale scraka to zabije. :-)

Booom HEADSHOT!

Snad nejriskantnější způsob ze všech. Ale je celkem jednoduchý. Jediné, co musíte udělat je si před Scraka stoupnout a nasolit mu to do hlavy, buďto brokovnou a nebo scarem. Možno i sekerou/machetou, nůž nedoporučuji. Ostatní ať vás kryjou, kdyby se něco stalo špatně.

Za kazdou cenu

Pokud se bojíte, nebo máte v týmu víc jak pět lidí, prostě běžte a solte do něj vše co můžete. Tak ho stoprocentně odděláte ;-)

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/killing-floor-jak-na-scraka/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>