Rss Feed


Kde si půjčit luxusní auto?

16. April, 2013 od admin

Půjčení luxusního auta je zajímavý zážitek pro toho, kdo nemá peníze na to, aby si všechna auta, která chce koupil. Také by jistě nebylo rozumné si kupovat auto vždy když se mi nějaké líbí. Automobil přece nejdříve třeba vyzkoušet :) . Někoho možná ani nenapadne že luxusní auto, které ho zaujalo je možné si velmi jednoduše a také profesionálně vypůjčit. Stejně tak jako se půjčují peníze, jízdní kola, plovací vesty, jachty, tak se půjčují i luxusní automobily. Půjčování luxusních aut možná začíná podnikatelem, který má tyto luxusní auta rád a nebo vidí příležitost zaplnit volné místo na trhu.

Zájemce o pronájem limuzín, luxusní svezení a nebo nevšední zážitek může vybírat z desítek různých luxusních automobilů. Každá firma má trochu jinou nabídku vozů a tak je třeba hledat to, co konkrétně požaduji. K vyhledávání odpovídajících informací může uživatel internetu použít například internetový vyhledávač Google, Seznam a podobné. Do vyhledávače může zájemce o pronájem vozu napsat například značku vozu a nebo typ vozu, mezera, pronájem. Po zadání takové fráze by mu měly vyskočit odpovídající nabídky. Je možné nabídky dále odfiltrovat a zúžit výsledky například na určitě město. Například: Evoque pronájem Praha

Pro klidnější a delší jízdu po dálnici více osob se nabízí třeba Mercedes S350CDI a nebo Audi Phaeton. Jsou to luxusní “limuzíny” se vším běžným i nadstandardním vybavením pro řidiče i spolujezdce. Tyto vozy mají moderní motory s nízkou spotřebou paliva. Díky této výhodě nebudete muset platit příliš mnoho peněz za benzín. Na druhou stranu když je to jednou za čas, pravděpodobně nebudete na spotřebu hledět jako nejdůležitější parametr který by vás měl ovlivnit při rozhodování, který vůz si půjčit. Půjčovna luxusních vozů také může poradit co a jak, mají s tím zkušenosti.

Firmy nabízející služby transportu osob v luxusních autech mohou svůj vozový park vybavit vozy díky operativnímu leasingu. Operativní leasing Tento dlouhodobý pronájmu aut je možná nejvýhodnější pro firmy. Firma platí pravidelné splátky za to, že může používat vozy, přičemž poskytovatel leasingu se stará o servis, pojištění a podobné. Na konci splácení jsou vozy zase vráceny leasingové firmě. Na podmínky operativního leasingu se zeptejte konkrétní firmy s nabídkou Půjčovna luxusních aut.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/kde-si-pujcit-luxusni-auto/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>