Rss Feed


Kde objednat vázací techniku na zakázku?

6. February, 2013 od admin

Hledáte-li českou firmu pro výrobu vázacích prostředků a nebo manipulační techniky na míru, můžete zkusit navštívit internetovou stránku JK SPED (www.jksped.cz). Odkaz na tuto stránku najdete i v tomto článku. Na webu můžete zjistit různé přepravní a výrobní služby, vázací prostředky a příslušenství které JK SPED vyrábí a nabízí. Jsou to například:

 1. Textilní vázací prostředky a popruhy
  široký sortiment vázacích prostředků, kurt, popruhů, přírodních i syntetických lan pro zvedání i tahání břemen do hmotnosti až 350 tun. Výhodou je že firma v případě potřeby může vyrobit popruh, vázací prostředek na míru Vaší potřebě. Příkladem mohou být více pramenná lana, lana s oky, nebo nekonečné smyčky.
 2. Velkoobjemové textilní, syntetické vaky BIG BAG pro velké objemy například sypkého materiálu a nebo jiných předmětů. Velkoobjemové vaky s násypkami mohou být vhodné pro použití na stavbách. Tyto vaky je možné vyrobit na zakázku a přizpůsobit potřebám zákazníka.
 3. Jedno i více pramenná ocelová lana pro vázací účely s průměrem až 6cm. K dispozici jsou další součásti k lanům jsou lanové rolny, háky a třmeny.
 4. Vázací řetězy vhodné díky své skladnosti a nosnosti až 67 tun.
 5. Kombinované vázací prostředky a mechanismy pro efektivní přesun těžkých předmětů
 6. Gumové prostředky a chrániče pro práci s vázacími prostředky.
 7. Zakázková výroba kovaných i nekovaných součástí vázacích prostředků a také strojů manipulační techniky.

JK SPED nabízí prodej nejpoužívanějších vázacích prostředků a techniky pohodlně z internetového obchodu. Pokud nenajdete přesně to, co potřebujete, neváhejte se zeptat.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/kde-objednat-vazaci-techniku-na-zakazku/ :)
Děkujeme

2 Komentářů »

 1. Tato klávesnice je v podstatě stejný layout , že většina lidí stále používá dnes Většina výrobců má základní vzory , které fungují stejně jako myšlenky
  a stát sezákladní linie . pro rozvoj své konstrukci Hot lepidlo , pokud
  používáte plastových materiálů bude se obzvláště dobře .

 2. Lukáš says:

  Já osobně mám dobrou zkušenost s vázacími řetězy, které unesou i několikatunový náklad. Za mě je nejlepší konkrétně trojhák http://ocelovalana.cz/vazaci_retezy/kategorie_vypis Ten totiž zaručí i lepší stabilitu při přemístování.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>