Rss Feed


K čemu se skladovací mobilní haly?

29. August, 2013 od admin

Skladovat můžeme nejrůznější materiál a levným řešením bez nutnosti stavět klasickou stavbu jsou haly mobilní a nebo haly montované skladovací. Tyto haly vynikají zejména výhodou rychlé stavby. Lze je využít i jako pracovní prostory pro výrobu a nebo pro dočasné skladování materiálu. Firmy, které haly nabízí mají v nabídce i služby stavby a přemístění haly na jiné místo. Příklady hal a nabídku profesionální firmy je možné vidět například na stránce DiamantExpo.cz

Profesionální firma může zákazníkovi nabídnout více variant opláštění Haly. Různý skladovaný materiál bude vyžadovat různou ochranu. Je možné zvolit například PVC plachtu jako opláštění kostry mobilní haly. Za druhé si zákazník může zvolit a nebo nechat doporučit PVC tzv. trapézový plast – jde o zvlněný velmi pevný a odolný plast. Třetí možností je trapézový plech, který je pravděpodobně nejodolnější ze všech tří možností opláštění hal. Materiály opláštění se samozřejmě liší svou cenou.

Například firma DiamantExpo se pyšní špičkovým servisem, to znamená, že poradí, pomůže a dokončí zákazníkův produkt i na přání. Poskytuje komplexní a ucelené služby svým zákazníkům.

Velkou výhodou mobilních hal je samozřejmě i flexibilita, jak již bylo zmíněno z důvodu rychlé montáže a demontáže. Například v případě nadvýroby a nebo dočasné potřeby dodatečných skladovacích prostor si objedná zákazník firmu, která na míru doveze a postaví halu na zákazníkem určené místo. Pro stavbu mobilní haly by nemělo být nutné stavební povolení, proto se celý proces opět urychluje.

Nevýhodou mobilních hal tohoto typu může být nižší bezpečnost uchovaného materiálu. Plech pravděpodobně nenabídne tak vysokou spolehlivost jako klasická zeď. pokud se však jedná o dočasné uskladnění, bude plechová hala pravděpodobně zajímavým řešením. Zájemce o haly samozřejmě může zboží uskladnit i v externím pronajatém skladě, je však na zvážení pokud se takové řešení časově a finančně vyplatí.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/k-cemu-se-pouzivaji-skladovaci-mobilni-haly/ :)
Děkujeme

1 Komentář »

  1. Mobilita je velkou výhodou montovaných konstrukcí, resp. montovaných hal. Skvělý je však i ten fakt , že lze stavbu řešit i jako stavbu trvalou, díky izolacím, namontované vzduchotechnice a topení, například pro právě zvýšení výrobních kapacit nebo již výše zmíněných skladů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>