Rss Feed


Jaké služby provádí zámečnická firma?

11. May, 2013 od admin

Pokud se řekne “zámečník”, pravděpodobně se vybaví slovo “zámek”, zámečník může být tedy člověk, který pracuje s kovem, vyměňuje a opravuje zámky. Moderní zámečnická výrobní firma, provádí například ty práce a služby, jako firma Besta Trade. Tato Česká firma se v praxi provádí ohraňování plechů, zabývá se ohýbáním a tvarováním plechů. Ocelové plechy je dále možné vysekávat do požadovaných tvarů a podob. Vysekávání plechů provádí například Besta Trade na moderních poloautomatických strojích. Tyto stroje jsou také často programovatelné a je do nich zabudovaná elektronika. Moderní ohýbací a vysekávací stroje na plech umožňují rychlé přenastavení a naprogramování. Díky tomu spoří čas a peníze dané zámečnické firmě. Zákazník pak může dostat nižší cenu za poskytnutou zámečnickou službu a nebo hotový produkt..

Třeba zámečnická výroba Besta Trade pracuje se stroji, práci s plechem šířky 7 metrů a tloušťky 4 mm. Tyto parametry dostačují většině náročných zákazníků. Avšak zámečník určitě nekončí prostým ohýbáním či vysekáváním plechových dílů. Dalším úkonem aby vzniklo něco užitečného je svařování plechových dílů k sobě. Například Besta Trade se specializuje na svařování hliníku metodou TIG při které jsou svařovány hliníkové plechy. Na míru svařené díly pak mohou být expedovány k zákazníkovi. Společnost se snaží o poskytování kvalitních služeb a také kvalitního servisu svým zákazníkům. Když už jsme u ohýbání plechů, je možné že se člověku ve spojistosti s touto činností vybaví běžné plechové konstrukce jako jsou okapy, parapety a nebo různé plechové obruby. Tyto předměty může vytvářet klempíř a nebo může pomoci zámečnická výrobní firma jako je Besta Trade.

Společnost Besta trade sídlí ve Frýdku-Místku, kde má své vedení a také výrobní prostory. Svou objednávku a nebo poptávku služeb můžete zavolat telefonicky a nebo se i nezávazně poptat například pomocí emailu. Pracovník firmy vám jistě poradí a pokusíte se nalézt společnou cestu řešení vaší poptávky.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jake-sluzby-provadi-zamecnicka-firma/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>