Rss Feed


Jaké služby nabízí Ofran?

12. January, 2014 od admin

Firma Ofran nabízí a zprostředkovává pronájem automobilů po celém světě.  Půjčit si dopravní prostředek – automobil může zájemce starší 21 let ve více než 6000 místech v šedesáti zemích světa. Půjčovna aut Olfran je jeden z největších poskytovatelů pronájmu automobilů v České republice co se týče pronájmu vozidel v cizině.

Vypůjčení auta v destinaci, kde chcete trávit dovolenou je docela zajímavý způsob jak prozkoumat danou oblast, zdržet se tam, kde potřebujete tak dlouho, jak potřebujete.  Automobil nabízí pravděpodobně více pohodlí, než zajišťování autobusu v cizí zemi – například pronájem auta v Itálii. Drobný problém by mohlo být například to, že se v dané destinaci jezdí na opačné straně, než například v České republice. Ne každý řidič si totiž snadno zvyká na jiný způsob projíždění křižovatek a může způsobit dokonce i dopravní nehodu při nepozornosti.

Z úvodní stránky webových stránek Olfran si může každý zájemce jednoduše a pohodlně vybrat Zemi kde se půjčení uskuteční, datum od kdy do kdy a typ vozidla, které si přeje vypůjčit.

Další věci, které je dobré vědět

Výhodou pronájmu Ofran je třeba to, že cena by měla zahrnovat neomezený počet najetých kilometrů s vypůjčeným automobilem. Půjčíte si tedy automobil například na 5 dnů a nejste omezeni tím, kolik toho najedete. Samozřejmě benzín si musíte kupovat již za své peníze (měnu dané země) dodatečně. Další věcí, která by měla být zahrnuta v ceně pronájmu automobilu od Ofran je pojištění auta proti poškození a krádeži. Toto pojištění by navíc mělo být bez nutnosti finanční spoluúčasti na škodě ze strany zákazníka. Bližší a aktuálnější informace vždy najdete na oficiální internetové stránce Ofran.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jake-sluzby-nabizi-ofran/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>