Rss Feed


Jaké služby nabízí BOWLING-CENTRUM s.r.o.?

14. October, 2013 od admin

BOWLING-CENTRUM s.r.o. navazuje na dlouholetou tradici výroby automatizovaných stavěčů kuželek, která byla prováděna v České republice (Trutnov) přibližně od roku 1969. Znamená to, že hra kuželky byla v české republice provozována více než 40 let, v Trutnově totiž již v roce 1909 probíhala sériová výroba stavěčů kuželek. Po roce 1990 převzala společnost výrobní program pro výrobu kuželkářských technologií od veřejného státního sektoru a v roce 1995 již vstoupila na trh výroby bowlingových zařízení. Bowling je oblíbená hra, která přišla do české republiky po roce 1990 ze západu. Přibližně od roku 1995 se nynější firma BOWLING-CENTRUM s.r.o. věnuje výrobě bowlingových zařízení a jejich dodávce, stavbě pro zákazníky takzvaně “na klíč”. Pro zákazníka a zájemce o zřízení bowlingové herny to znamená ucelené řešení od A do Z prováděné jednou firmou s bohatými zkušenostmi z oboru.

Kuželkářské herny zařízené a vybavené firmou BOWLING-CENTRUM s.r.o. umožňují majiteli dosáhnout rychlé návratnosti investice v důsledku kvalitní, efektivních a prověřených technologií dodávaných za dostupnou cenu. Bowling Centrum také spolupracuje s profesionálními zahraničními firmami z oboru Bowlingu. Firmy s kterými je spolupracováno při dodávce bowlingových technologií jsou například: MT-Modern Technologies München, FUNK International, Pauly, S.E.S. Kegelbahn Stockach, S&M Trading. Bowling Centrum Trutnov je jediný výrobce pokročilé bowlingové technologie v Trutnově, firma vyrábí, dodává a instaluje potřebné bowlingové zařízení podle představ a požadavků zákazníka. Mezi nabízený sortiment bowlingového vybavení patří náhradní díly, bowlingové kuželky, bowlingové dráhy, tradiční bowlingové koule, ověřená bowlingová obuv, čistící prostředky pro bowling herny. Důležité je pro zákazníka vědět, že firma provádí záruční i pozáruční servis bowlingových drah a dalších zařízení po celé České republice.

Bowlingová centra je možné zařídit v profesionálním měřítku i v malém měřítku v malých prostorách. Příkladem mohou být profesionální sportovní centra, hotely, hospody, penziony, restaurace, herní kluby a další prostory, kde může být užitečné nabídnout rozšířené zábavní vyžití. Pokud jsou splněny předpoklady, je možné financování výstavby bowlingové herny zajistit i pomocí leasingové firmy, formou půjčky.

Pro zájemce o zřízení bowlingové herny firma připravila v roce 2005 vzorkovnu, kde si zájemce může prohlédnout a vyzkoušet firmou nabízené a vyráběné produkty. Vzorkovna také slouží jako školící středisko pro údržbáře a obsluhu firmou dodávaných technologií.

Trutnovská firma BOWLING-CENTRUM s.r.o. je držitelem certifikátu EN ISO 9001:2009, což je systém řízení jakosti vyráběných produktů.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jake-sluzby-nabizi-bowling-centrum-s-r-o/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>