Rss Feed


Jaké jsou typy dopravníků od firmy TMT?

24. July, 2013 od admin

T M T spol. s r.o. Chrudim je tradiční český výrobce a dodavatele dopravníkových systémů.

Dopravníkový systém je zařízení, které umožňuje – často pomocí pásů (pásové dopravníky), šneku (šnekové dopravníky), válečků a nebo řetězu pro přesun materiálu nebo předmětů z jednoho místa na druhé.

Například řetězové dopravníky mohou být dodány ve dvou i více řetězovém provedení sloužícím pro vodorovný přesun rozměrnějších, těžkých i kusových materiálů (například elektromotorů) z jednoho místa na druhé. Palety a nebo podložky mohou ležet přímo na pohybujících se řetězech a nebo na příčkách pevně spojených s řetězem. Díky povaze řetězu je možné tyto dopravníky použít pro přesun těžkého materiálu. Řetězový dopravník je samozřejmě možné kombinovat i s jinými typy dopravníků a roboty. Například při napojení válečkového dopravníku je možný tento systém použít jako překladač kusových předmětů.

Dopravníky jsou vhodné například pro přepravu sypkých a nebo zmíněných kusových materiálů z jednoho místa na druhé. Dopravníky se využívají například v průmyslu a výrobě, k přemísťování materiálu z jednoho místa na druhé – například do úložných prostor, nádrží a nebo pro přepravu do automobilů.

TMT své služby vyvíjí, rozšiřuje a optimalizuje v České republice již 22 let a za tuto dobu se firma zařadila mezi přední dodavatele dodávající a vyrábějící dopravníkové systémy v ČR a s tím související dopravní techniky a příslušenství. Výrobou a prodejem dopravníků služby TMT jistě nekončí. Zákazník bude pravděpodobně potřebovat pomoc s dopravou a instalací dopravníku a nebo bude potřebovat rozšíření či jiný servis. Dopravníky bývají vybaveny i softwarem pro řízení činnosti, je tedy možné je programovat a přizpůsobovat jejich funkci specifickým potřebám majitele.  Služby jsou také prováděny na klíč jako hotová řešení ušitá na míru potřebám zákazníka. Je tedy možné vytvořit komplexní automatizované pracoviště vybavené dopravníky i dalšími roboty a automaty provádějící funkce a práce vyžadované zákazníkem.

Fiirma TMT získala a také udržuje systém řízení jakosti podle normy ISO 9001:2009. Firma disponuje také vlastním výrobním areálem, kde jsou vyráběny ocelové konstukce a dopravníkové systémy podle této kvalitativní normy. Na internetové stránce TMT.cz můžete nalézt další informace o výrobních procesech a nabízených produktech od této české firmy. Budete-li mít nějaké dotazy, obraťte se na tuto českou spolčnost. Kontakty naleznete na stránce Kontakty.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jake-jsou-typy-dopravniku-od-firmy-tmt/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>