Rss Feed


Jak zvýšit herní výkon svého PC s WXP/Vista/W7? – Alt. způsob

23. October, 2010 od ubuntuchosen

Pokud vám nějaký z předchozích návodů způsobil potíže, nebo vám hry neběžely tak, jak by měly, můžete zkusit ještě tento způsob. Na Win XP jsme použili program Game Booster, na Vistách jsme použili program Actual Booster a na sedmičkách Game Fire. Nedávno vyšla nová verze Game Booster – 2. Je to ještě beta, ale je obohacená mnohými přídavky a sama o sobě zabírá méně místa než předchozí verze. Samozřejmě také lépe vypadá :-) Tento program funguje na všech windowsáckých OS od XP až po sedmičky lépe než actual booster nebo game fire.

Stazeni

Program si stáhněte na následujícím odkaze: majorgeeks.com

Postup

Po nainstalování a spuštění programu vidíme stylové černé okénko, uprostřed je nápis “Slide to boost” – v překladu “Posuňte pro zrychlení”. Ještě než ale slidneme, klikneme v levo na tlačítko System Tweaks a zvolíme si “Top performance” – Nejvyšší výkon. Poté půjdeme zase do hlavního okna a posuneme čudlík, chvíli počkáme a systém je připravený na hard-core hraní. :-)

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-zvysit-herni-vykon-sveho-pc-s-wxpvistaw7-alt-zpusob/ :)
Děkujeme

1 Komentář »

 1. TBC says:

  Game Booster 2 :D D a Vista :D DD
  hm
  vypne vizualní efekty (mužu i ručně)
  vypne správce oken (mužu i ručně)
  vypne readyboost (mužu i ručně, ale vzhledem, že RB “přidá” RAM a píšu v uvozovkách, prtože bez pořádně rychlého flash disku je RB kničemu) tak záleží na uživateli
  povypíná pár dalších věcí
  ale nikterak, výkon nezvýší.
  jediné co co tento program dělá, že uvolní operační paměť.

  Vezmu-li v potaz program Advanced SystemCare jehož součástí je Game Booster, tak ten dokáže i “defragmentovat” HDD
  no vzhledem ž edefragmentace přes ASC trval asi 5 minut, ale profesionální O&O Defrag ji rovnal pak dva dny, je to vcelku také kničemu.

  než si tahat další zbytečný program do počítače/NTB je lepší stále si v něm udržovat pořádek, v nastavení GPU se držet výkonostně v polovině a snažit se nehrát hry, které jsou mimo doporučené požadavky (minimální požadavky her jsou jen “pro ozdobu a možnost nainstalování, ale ne pro unosné hraní 25+FPS)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>