Rss Feed


Jak zničit manželství?

10. October, 2010 od Karis

Manželství vyžaduje mnoho úsilí a pokud oba nejsou stoprocentně oddaní vztahu, je odsouzeno k zániku. V takovém případě je snadnější zničit manželství, než zůstávat spolu. Zde je 7 spolehlivých způsobů, jak zničit manželství:

Prestante projevovat respekt

Oslabte vašeho muže přezíráním jeho úsilí. Podkopávejte vašeho manžela na veřejnosti děláním sarkastických poznámek. Nečiňte žádné zdvořilosti a zapomeňte na ohleduplnost. Manželky by si měli pamatovat, že chtějí-li svého manžela rozčílit, musejí mu dát důvod se cítit jako “menší” muž. Když si bude myslet, že ho nemáte rádi nebo ho nerespektujete, začne hledat pozornost jinde.

Prestante komunikovat

Upřímná a otevřená komunikace je základem každého zdravého vztahu. Ale jestli chcete zničit vaše manželství, musíte se uzavřít. Vyhýbejte se řešením problémů s výmluvou, že se nic neděje. Pokud udržíte vaše pocity, myšlenky a sny v sobě, ztratíte tak spojení s vaším protějškem. Nakonec budete jak dva cizinci v jednom domě.

Neodpoustejte a nezapominejte

Skvělý způsob jak partnera rozčílit, je mu předhazovat věci, které se stali před dávnou dobou. Ze všeho na co si jen vzpomenete, udělejte argumenty. Vzpomeňte na problémy s tchyní nebo nezvednuté záchodové prkýnko.

Myslete jen na sebe

Zapomeňte na tým. Myslete jen na sebe. Nechávejte si svoje příjmy a nepomáhejte partnerovi s jeho problémy. Manželství je svým způsobem o týmové práci, takže jestli budete jednat jako samotář, manželství nemůže vydržet.

Davejte mu (ji) vsechno za vinu

Nemějte zodpovědnost za nic. Nechejte padnou vinu za všechny chyby ve vašem životě na partnera, dokonce i ty, které za které můžete sami. Pokud vás partner vyzývá k pozornosti k nějakému problému, vaše chyba to rozhodně není.

Mejte bokovku

Jeden z nejúčinějších způsobů, jak rozvrátit manželství,  je přijít s třetí osobu. Zapomeňte na váš slib věrnosti a randěte s jinými muži či ženami. Zraďte osobní důvěru a sledujte jak se manželství hroutí.

Zacnete se zlozvyky

Když začnete brát drogy, silné léky či alkohol bude to destruktivní jak pro vás, tak i pro vaše manželství.  Závislost může změnit vaši osobnost a vaše myšlení.

Existuje ještě mnoho dalších způsobů. Všechny mají v podstatě stejný základ jako výše zmíněné. Použijte je a můžete si být jistí, že skončíte u rozvodového soudu.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-znicit-manzelstvi/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>