Rss Feed


Ocelová lana od Pronovo

2. January, 2013 od Sonyk-temp

Firma Pronovo působící na trhu od roku 1997 je výhradním dodavatelem vázací a zdvihací techniky, dále se zabývá výrobou a prodejem manipulační techniky, manipulačních pásů, ocelových lan, řetězů, vázacích bodů, manipulačních svěrek, kovového příslušenství a dalších produktů. Také zajišťuje bezpečnost práce, především zajišťuje osoby, které pracují ve výškách nebo také nad volnou hloubkou.

Samozřejmostí pro firmu Pronovo je zajištění dalších služeb a to, servis, revize, školení a odborné konzultace. Všechny tyto služby vám poskytnou proškolení zaměstnanci této firmy. Firma Pronovo zajišťuje manipulaci s břemeny (řetězové závěsy, závěsné body, textilní vázací prostředky, Brano zvedací a zdvihací prostředky) a dále také zajišťuje osoby (postroje a příslušenství, dynamická a statická lana a záchytné systémy).

Firma Pronovo se hlavně snaží o spokojenost svých zákazníků, maximální kvalitu poskytovaných služeb, profesionální přístup a cílem této firmy je výborná komunikace s obchodními partnery.

Jedním z nejžádanějších produktů jsou napínací svorky pro ocelová lana. Napínací žabka je spojovací prostředek k uchycení, tažení a napínání
neopláštěných ocelových lan, kabelů a kovových tyčí všeho druhu z materiálů. Souběžné svěrací čelisti zaručují pevné držení žabky bez skluzu, aniž by poškozovaly lano. Speciální vodítko zabraňuje na jedné straně odpadnutí žabky od lana,
na druhé straně umožňuje její okamžité uvolnění. Z dalších velice žádaných produktů jsou hydraulické zvedáky, jinak zvané hevery. Hevery nabízíme v nosnosti od 2,7 tun až po 12 t. Všechny zvedáky mají certifikát Státního zkušebního ústavu ČR. Ke zvedákům je samozřejmostí záruční list, záruční servis a také pozáruční. Opravy zvedáků jsou prováděny formou výměny. Zvedáky dále obsahují olejovou náplň.

Posledním velice oblíbeným produktem jsou kladkostroje. Slouží jako přenosné nářadí při montážních. opravárenských pracích, popř. jiných pracích. Používají se ke zvedání nebo tažení břemen v libovolném směru ručním tahem lana, zpravidla však pomocí motoricky poháněných vrátků. Kladkostroje jsou dva typy. Typ K10 – K12 jsou určena pro textilní lana, typ K15 pro lana ocelová.Lana si musíte dokoupit, nejsou součástí produktu.

Zavítejte na stránky společnosti Pronovo a určitě si vyberete tu správnou techniku.

 

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-vybrat-vhodna-ocelova-lana/ :)
Děkujeme

2 Komentářů »

  1. Nerez lana says:

    Název článku je trochu zavádějící, rád bych se dočetl jak skutečně vybrat ocelové lano – zda jednopramenné nebo je lepší sáhnout po klasickém šestipramenném, jakou roli hraje při výběru průměr lana, zda je lepší sáhnout po ocelovém lanu nerezovém nebo stačí klasické.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>