Rss Feed


Jak vybrat správný střih a typ dámské bundy

1. September, 2012 od Sonyk-temp

I když si předsevzetí zásadně nedávám, tak jsem si na konci loňského roku přece jen jedno dala. A to, že zhubnu. Celou zimu jsem trpěla v bundě, která mi byla malá, těsná a nepohodlná. A jako správná žena jsem si slíbila dáreček v podobě nové bundy, pokud zhubnu. A podařilo se. Konečně mohu nosit opět svou obvyklou konfekční velikost a je tedy na čase si pořídit novou dámskou bundu.

I když se blíží podzim a přijde sychravé a chladné počasí, i tak si toto období můžeme vychutnat, pokud v našem šatníku budeme mít nějaké ty pěkné kousky teplého, ale zároveň módního oblečení. Ať už půjdete na procházku s pejskem do přírody, bruslit nebo do města, teplá dámská bunda s kapucí vás zaručeně udrží v teple a suchu. Dobře vás zahřeje i vesta s umělým kožíškem nebo fleecové bundy, které se prodávají v nejrůznějších módních barvách.

I-moda.cz je jedním z webů, který má opravdu velký výběr přesně toho oblečení, které i já hledám. Nemají zde jenom dámské bundy, ale najdete tu i krásná ponča, kardigány, dlouhé svetry… vše z příjemné vlny a v krásných barvách. Pokud je doplníte úzkými kalhotami, budete opravdu dobře vybavena na přicházející chladné období.

Letošním hitem jsou opět úpletové šaty. I na těchto webových stránkách jsem na ně narazila. Tady jsou přímo černé úpletové minišaty. Myslím, že pokud se doplní zajimavým páskem, rolákem v kontrastní barvě a doladíme teplými punčochami, nějakou pěknou bundou a kozačkami, můžeme takto vyrazit i ven na procházku slunným podzimním dnem.

Nejen ven chceme být vybavené teplým oblečením, ale i večer až přijdeme domů za tmy, venku bude už mrznout a my se budeme těšit na pohodový večer strávený v teple doma, u krbu, se skleničkou dobrého vína nebo šálkem horkého čaje. Měkké domácí oblečení je příjemné na nošení a i po horké koupeli každý rád vklouzne do měkkoučkého županu, který zahřeje. Nezapomínejte také hýčkat své nohy teplými pletenými ponožkami.

Pokud jste si už pořídili super dámskou bundu, tak byste se mohli ještě kouknout na webovou stránku Fmoda.cz, kde k bundám najdete nejrůznější doplňky k těmto bundám, jako jsou šály, čepice, barety, návleky na ruce i nohy… vše, díky čemu bude pro vás nadcházející chladné období mnohem krásnější a příjemnější.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-vybrat-spravny-strih-a-typ-damske-bundy/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>