Rss Feed


Jak vybrat správny dárek?

10. October, 2010 od Slimi

S touto otázkou se jistě potýká spousta lidí a to velice často, vždyť jsou tu vánoce, narozeniny, svátek a mnoho dalších událostí, které vyžadují nějaký dárek, který udělá radost. Ale otázka je jaký? Je potřeba vybrat co nejlépe a trochu se zamyslet co by udělalo největší radost.

Jako dárek můžete koupit nějaké oblečení, což je velice praktický dárek a určitě udělá radost, ovšem pozor!! Některým věkovým skupinám příliš velkou radost neudělá, to se týká především dětí, které očekávají spíše nějakou hračku. Když kupujete nějaké oblečení, musíte také vědět přesnou velikost a všechny míry. Pokud je nevíte, tak nedoporučuji kupovat oblečení od oka, představte si, jak trapné to bude, když někomu dáte moc velké, nebo malé oblečení. Proto, když někomu budete chtít dát nějaké oblečení, nejdříve si zjistěte co nejvíce rozměrů!

Asi nejčastější jsou věcné dárky. Hračky, elektronika, šperky…. Je toho spousta, když někomu dáváte nějaký věcný dárek, tak se většinou řídíte podle toho co si dotyčná osoba přeje (například děti uvidí v TV nějakou hračku a hned ji chtějí). Dále můžete koupit elektroniku, zde si dávejte pozor, aby jste k ní dostaly doklad a záruční list, mnohdy, i když je to nepříjemné, kupující zboží nevyzkouší a na to, že je daný předmět rozbitý přijde až osoba co ji dostane. Dále to mohou být šperky. U šperků se hlavně dívejte na to, aby nebyl moc levný, nebo aby tak nevypadal. Většinou udělá radost především ženám, je dobré koupit něco, co se jen tak nevidí. Pokud se neví co koupit, tak se většinou sáhne po nějakém parfému, nebo knize. Kniha na téma, o které se daná osoba zajímá, vždycky udělá radost. Některé situace si zase vyžádají nějakou květinu, je toho opravdu hodně.

Pokud už člověk vážně neví jaký dárek koupit, tak jednoduše daruje nějaký peněžní obnos, ať si daná osoba koupí co se jí líbí a hodí. Myslím, že toto je nejlepší řešení, pokud nevíte co darovat.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-vybrat-spravny-darek/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>