Rss Feed


Jak vybrat netradiční dárky na vánoce

30. October, 2012 od Sonyk-temp

S prvním letošním sněhem každého napadlo, že vánoce se pomalu a jistě blíží. A také si hned každý vybaví tlačenice v obchodních centrech při shánění vánočních dárků, všude shon, stres, prostě blázinec. A co takhle se letos tomu všemu vyhnout a nakupovat pohodlně online na eshopu s předstihem a za mnohem výhodnější ceny? A ptáte se na jakém? Určitě byste měli nakoupit letošní dárky na vánoce 2012 na webových stránkách netradicni-darky.cz, které mají spoustu věrných zákazníků, a věřte, že mezi ně budete patřit také vy. Každoročně vás čeká stejná otázka. Co koupit svým blízkým jako vánoční dárek? Každý má jiný vkus, každému se líbí něco jiného, ale tipy na tradiční nebo netradiční vánoční dárky přijme každý rád.

Nejvíce se na vánoce těší děti. Kvůli nim se hlavně dělá veškerá atmosféra, ale samozřejmě spousta rodin ji zachovává i v době, kdy děti už odejdou z domů. U dětí je většinou snadné vybírat dárky, přesně víte, co chtějí, mluví o tom a vy budete mít spíše problém s tím, co z těch všech věcí, které se vašim dětem líbí, vybrat. Také pokud doma na vánoce dodržujete tradici dopisů pro Ježíška, které se dávají za okno, tak máte vyhráno. Pro zbytek rodiny a přátel bude výběr vánočních dárků již složitější.

Na webových stránkách netradiční-dárky.cz najdete veškeré dárky přehledně rozdělené do kategorií, takže pro vás nebude problém vyhledat tipy na vánoční dárky konkrétně pro muže, pro ženy nebo pro děti. Pokud budete vybírat dárky pro dědečka, tatínka, bratra, kolegu apod., vše najdete v sekci dárky pro muže. Klasikou dárků pro muže jsou knihy, kosmetika, psací pera, šála, rukavice či kulich. Ale co takhle něco netradičního? Můžete koupit třeba držák na pera ve tvaru golfového vozíku, pro zahrádkáře můžete pořídit set na vypěstování chmelu nebo chilli papriček od samotného semínka. Dědeček bude zajisté nadšen setem pro houbaře, který obsahuje lehký omyvatelný košík, nožík v pouzdře i se štětečkem na odstranění nečistot a nepromokavou čepicí. Pokud přeci jen chcete zvolit tradiční kosmetiku, tak i tento vánoční dárek můžete pojmout netradičně a obdarovat třeba tatínka kosmetickou sadou Pivrnec, která obsahuje šampón a sprchový gel z pivních kvasnic a chmelu obecného.

A co za pěkný vánoční dárek pořídit pro ženy? Pro naše maminky, babičky, přítelkyně, manželky, kamarádky a sestry? Klasikou je samozřejmě kosmetika, oblečení, šperky a parfémy, také knihy a doplňky do kuchyně. Ale co nějaké tipy na netradiční vánoční dárky pro ženy? Netradiční novinkou pro ženu, například pro sestru, která miluje zvířata, je dárek Adoptuj žirafu. Díky tomuto dárku můžete adoptovat divokou žirafu v rezervaci v Jižní Africe. Až si zaregistruje tento nápaditý dar od vás, tak dostane vstupenku zdarma do Colchester ZOO, kde může žirafy navštívit. Pro milovnice přírody a zahrady je vhodné pořídit sadu na vypěstování různých bylinek, třeba rozmarýnu, tymiánu, nebo si dokonce může vypěstovat vlastní kávu a čaj. Pokud má obdarovávaná žena děti, určitě ji potěší dárek Památka na dětství. To je sada, na otisk ručičky. Stačí pouze ohřát jíl v teplé vodě, potom ho vtisknete do rámečku a otisknete ručičku nebo nožičku svého dítěte.

Pokud si ani tak nevíte rady a opravdu byste rádi zvolili něco nápaditého, neobvyklého, tak určitě trendem poslední doby jsou dárky ve formě zážitků. Tradicí už jsou dárkové kupóny na nejrůznější druhy masáží. Dále určitě zaujme jako dárek Bungee Jumping, akrobatický let, lekce golfu, den na jachtě, jízda na čtyřkolce, nebo den strávený v hrnčířské dílně.

A pokud si přeci jen nevyberete nebo pokud se budete bát, že se netrefíte na vánoce do vkusu svých blízkých, jsou poslední a často vyhledávanou variantou vánočních dárků dárkové kupóny na vámi zvolenou finanční hodnotu.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-vybrat-netradicni-darky-na-vanoce/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>