Rss Feed


Jak vybrat firmu na audit sw

18. December, 2012 od Sonyk-temp

Audit sw zjišťuje aktuální stav softwaru a porovnává skutečný stav s evidencí softwaru ve firmě na základě faktur. Hlavním účelem správy softwaru je snaha o efektivnost a návratnost finančních prostředků vydaných při nákupu softwaru. Důležité je předání osobní. Pravidelnou kontrolou je minimalizován postih za používání nelegálního softwaru, aniž byste ho nainstalovali vy sami nebo zaměstnanci vaší firmy. Bohužel, i když jste jej neinstalovali vy, tak odpovědnost po právní stránce padá vždy na majitele firmy nebo jednatele či jinou pověřenou osobu.

Pokud hledáte skutečné odborníky, měli byste zkusit využít služeb společnosti ROOT, která se specializuje na audit sw a na základě svých dlouholetých zkušeností vám odborně zajistí kontrolu všech počítačů ve vaší firmě a zjistí všechen instalovaný software a objeví tak případně ten, který je nainstalován nelegálně. Firma ROTT spolupracuje hlavně s malými a středními firmami, pomáhá také neziskovým organizacím a živnostníkům.

Pokud ještě váháte, zda využít služeb firmy ROOT, snad vás přesvědčí dostupná cena, kterou si účtují za svě profesionální služby, spolehlivost, výborné recenze a zkušenosti více jak 20 let. Firma ROOT je schopná provést správu informačních technologií do 15O počítačů v síti.

Audit sw byste neměli zanedbat, je velice důležitý.

 

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-vybrat-firmu-na-audit-sw/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>