Rss Feed


Jak vybírat víkendové pobyty pro dva

28. November, 2012 od admin

Jste čerstvě zamilovaní a s partnerem jste teprve krátce a rádi byste spolu strávili celý víkend pro dva a nebyli nikým rušeni? Nebo naopak máte výročí vašeho seznámení nebo svatby? Chcete prožít zase pár dní, kdy budete mít čas jenom na sebe, nebudete myslet na práci, starosti a každodenní stres. Pár dní, kdy necháte děti na starost babičkám a nebudete se o ně starat? Nečekejte na léto, až pojedete s celou rodinou na dovolenou k moři, ale vydejte se na romantický víkend pro dva.

Pokud za sebou už nějaký pobyt pro dva máte – stejně jako já – víte, co vás čeká. Pokud se teprve chystáte, určitě vám tyto řádky pomohou a poradí. Víkendy pro dva můžete strávit relaxací nebo aktivně. Výběr je jen na vás a na tom, co máte rádi.

Pokud máte pohybu dostatek a raději byste relaxovali a tak načerpali ztracenou energii, je dobré využít nějaký wellness hotel, který vám nabídne masáže, horké koupele, saunu a vířivku. Víkendové pobyty pro dva většinou obsahují samozřejmě pobyty pro dva, romantickou večeři při svíčkách s převapením, romantickou koupel pro dva a nějakou proceduru, jako je třeba pivní masáž, čokoládová nebo medová masáž, ale také manikúra a pedikúra pro oba. Některé hotely spolupracují se stájemi a nabídnou vám v ceně hodinovou vyjížďku na koních. Na vašem pokoji na vás může při příchodu čekat srdce z lupínků růží, láhev vína a čokoládové překvapení. A pokud zatoužíte po snídani do postele, ani to není problém.

Pokud byste víkendový pobyt pro dva strávili spíše aktivně, můžete se věnovat třeba turistice. V tom případě je vhodné vybrat pobyt v horách přímo v nějakém stylovém srubu, od kterých většinou vedou turistické stezky. Můžete si zapůjčit kola, k dispozici bývá často sauna, gril, ohniště s posezením, ale také hřiště na volejbal, basketbal, fotbal. Dále bývají k dispozici bazény s protiproudem a vířivky. Některé hotey nabízejí možnost hry golfu na svých vlastních hřištích. Pokud se vydáte na romantický víkend na hory v zimě, určitě rádi využijete místní sjezdovky nebo také běžkařské trasy.

Možností, jak strávit romantický víkend ve dvou, je nespočetně. Záleží jen na vás, jakou máte představu o romantice a co chcete dělat. Na slevových serverech v současnosti naleznete obrovský výběr. Stačí je jen sledovat a vybrat si ten, který bude pro vás dva to pravé.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-vybirat-vikendove-pobyty-pro-dva/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>