Rss Feed


Jak upoutat muže?

3. November, 2010 od canibalx

Znáte to, jste sama, každým probuzením jste o den starší a vy se cítíte jako by na vás svět dočista zapomněl, tedy ta mužská polovina. Stále si podvědomě opakujete, že nepatříte do starého železa, ale realita, i když nevypovídá pravdivě, vypadá trochu jinak. Neříkám, že vám teď poradím jak ulovit muže, určitě vám taktéž nebudou padat k nohám a už vůbec neomládnete o deset let, jen díky přečtení následujících řádek. Za to vám mohu slíbit, že se budete cítit připravená a podstatně lépe, když půjdete na věc.

První krok

Traduje se, že by měl první krok udělat muž. Nevězte tomuhle bázlivému lidovému rčení a nastavte tvář neochvějné pravdě, Pro důkaz můžeme zajít do přírody, kde většina samečků předstírá nezájem a samičky se přou o jejich pozornost nejrůznějšími gesty a pohybem. Tak tomu je i u lidí. Samec posedává u své sklenice Mojita za stolem a žena dává na dálku signály, které mají samečka utvrdit v tom, že pokud se pokusí, nebude odmítnut. Ať už  jde o úsměv, prohrábnutí vlasů, smyslné pohledy, tak to vše se zaobaluje pod jedno jediné slovo a tím je FLIRT. Mocná ženská zbraň.

Naučte se flirtovat

Flirtování, vždy byla a bude přednost a výsada žen. Jde o způsob jak přimět muže, aby se o vás zajímal a přitom si myslel, že to dělá z vlastní vůle. Některé, ženy tuto techniku s erotickým podtextem umějí lépe, některé v něm spíše plavou. Za hranicemi respektive v USA jsou dokonce pro ženy s nízkou hladinou sebevědomí zřízené speciální kurzy – pick up – artist. Kde se mimo jiné učí překonávat ostych s kontaktu s druhými, který nám brání v dokonalém flirtování. Psychologové takto narušeným (ostýchavým) lidem doporučují v sebe trénování. Postačí oslovovat kolemjdoucí lidi a ptat se jich, např. na cestu. Nejlépe je začít u žen. Jako druhou etapu je vhodné zvolit neatraktivní muže a až si budete v rozhovoru s cizími lidmi jistější, přesedlejte na atraktivní muže a ptejte se na cokoliv. Na směr cesty, internetovou kavárnu, zkrátka cokoliv vás napadne. Nezapomínejte se při tom usmívat. To je základ pro každé flirtování. Muž se v citelné blízkosti dámského úsměvu cítí o 80% lépe.

Dvoření

Snažte se vyvarovat situace, kdy se vám muž pokouší dvořit a vy ho odmítnete. Nechte si podržet dveře, zapálit cig-retu, přehodit přes sebe jeho kabát. Muži mají rádi úspěch a špatně snášejí odmítnutí. Také jsou naprogramováni jako lovci a proto je vhodné nechat svého vyvoleného trochu bojovat o vaší přízeň. Nedoporučujeme to přehánět, ale nesmí vědět, že má vše jisté, jinak ho nebudete tolik přitahovat.

Zevnějšek

Je základem pro upoutání muže. Dbejte na svůj vzhled, cvičte, snažte se omezit nezdravé pochutiny a udělejte si radost v podobě ovocné vůně. Pokud zanevřete na svůj vzhled, muži vás budou přehlížet jako šedou myšku.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-upoutat-muze/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>