Rss Feed


Jak si vytvořit vlastní náboženství?

7. October, 2010 od Jarisak

Chcete si vytvořit vlastní nábožeství, protože chcete být uctíván nebo jen tak z nudy?Pak se řiďte následujícími kroky.

Myslenka

Náboženství by mělo mít nějakou myšlenku, mytím nádobí počínaje uctíváním velkého vozu konče.Je tu opravdu velký výběr, ale dobře si vybrat není jednoduché, chce o tom nějakou dobu přemýšlet.Také byste myšlenku měli orientoat na to čemu věříte, věříte-li, že kameny mluví, dejte náboženství myšlenku, že neživá příroda je živá,….

Nazev

Důležitý je název vašeho náboženství, tento název by se měl orientovat dle vaší základní myšlenky, názvy můžou být opravdu různé, např. Svědci Jidášovi nebo Huliči,….

Vymyslete si nejakou prihodu

Tento bod je také velmi důležitý, dodává vašemu náboženství na důvěře.Příhoda musí být uvěřitelná, ale také trochu nadpřirozená, že jste letěl letadlem a srazil se s andělem vám málokdo uvěří, ale když řeknete, že vás zasáhl blesk a poté jste mluvil s nějakým svatým, který vám svěřil poselství, to už by vám pár choromyslných mohlo věřit.

Sepiste neco

Měl byste sepsat nějakou svatou knihu něco podobného a nejlépe říci, že vám ji předal někdo z dávné minulosti či daleké budoucnosti.Kniha nemusí být nijak dlouhá, měla by obsahovat pár pravidel a nějaký příběh a dobré je aby obsahovala nějaké rituály, které budete vykonávat.Důležité je aby měla zajímavý design.

Propagujte

Ano, propagujte své náboženství mezi svými přáteli, pomocí facebooku nebo zkuste napsat do novin či časopisů (Enigma by mohla být dobrý výběr).

Konejte

Až budete mít dostatek příznivců, konejte nějaké obřady.Můžete se také pokusit z nich vycucat nějaký majetek, pro tento účel je dobré vymývat jim mozek řečmi o spasení,…Pokud máte dostatek peněz nebo pracovních sil můžete postavit nějaký chrám.

Doufám, že vám tento článek pomůže a těším se jak za 200 let budeme vzývat vašeho boha.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-si-vytvorit-vlastni-nabozenstvi/ :)
Děkujeme

2 Komentářů »

  1. toxi says:

    Dekuju moc dibren napad

  2. eliz says:

    To jest dobrý návod:-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>