Rss Feed


Jak si s někým rychle vyjít (na rande)?

10. October, 2010 od Karis

Takže chcete poznat někoho nového nebo možná máte dva lístky na koncert, ale nikoho kdo by s vámi šel. Tak to si potřebujete s někým domluvit schůzku, či rande a to rychle.  Jak ale najít někoho kdo si s vámi vyjde už po krátké známosti? Je to možné, pokud víte jak ovládat situaci.

Zeptejte se!

Nikdy si s nikým nevyjdete, pokud za někým nepůjdete a nezeptáte se ho. Můžete naznačovat jak chcete, ale někteří lidé jsou zkrátka nechápaví nebo ještě více stydlivější než vy. Seberte odvahu, buďte otevření a zeptejte se. Jestli už nějakou dobu pokukujete po někom z práce, nebo byste se snad chtěli zeptat někoho ze sousedství, jděte a navrhněte schůzku. Líbí se vám dívka co stojí před vámi v kavárně?  Zaplaťte za její drink a pozvěte jí ven! Pokud se obáváte,  že by si to dotyčná či dotyčný mohl vyložit správně, ujistěte je že se jedná o přátelskou schůzku.

Chodte tam, kde jsou nezadani

Těžko můžete někoho najít, když se stýkáte s  ženatými (či vdanými) přáteli. Upoutejte pozornost, že právě vy jste dostupní. Jděte na na večírek nezadaných nebo do nějakého klubu, kde se scházejí nezadaní.

Vyjdete si s kamaradkou (kamaradem)

Taková sázka na jistotu. Můžete se zeptat vašich nezadaných kamarádek či kamarádů, zda s vámi někam nepůjdou. V takovém případě se nemusíte příliš stresovat a jen si užívat příjemných chvil. Pokud dotyčná osoba má přítele nebo je v nějakém jiném vztahu, postupujte s opatrností. Nechtějte věci příliš komplikovat.

Jdete s vasi ex

Pokud máte přátelské vztahy s vaší bývalou partnerkou, klidně si s ní vyjděte. Jen jí ujistěte, že vám jde jen o trochu přátelského pobavení a nemáte v úmyslu rozdmýchávat nějaké romantické pletky. Tato možnost, ale připadá pouze v případě, že už je to nějaká chvíle od vašeho rozchodu a dobře spolu vycházíte. Pokud jste se rozešli ve špatném, raději na to zapomeňte a přesuňte se k jiným možnostem.

Pozvete nekoho dostupneho

Možná někdo z vašich spolupracovníků neustále tvrdí, že zná pro vás perfektní osobu. nebo vaše sestra umírá touhou vás představit nějaké ohromné dívce. Přijměte to. Rande na slepo obvykle příliš nefungují, ale pokud hledáte narychlo někoho s kým byste zašli na oběd nebo na film, proč ne? Člověk nikdy neví jak se věci vyvinou, tak to neodsuzujte, dokud nevyzkoušíte. Přinejhorším budete mít novou kamarádku.

Domluvit si narychlo nějakou společnost není tak těžké jak se zdá. Pokud jste ochotní si trochu zariskovat, přistupovat k věci s otevřenou myslí a humorem, nemůžete skončit v pátek večer sami.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-si-s-nekym-rychle-vyjit-na-rande/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>