Rss Feed


Jak se zbavit celulitidy?

7. October, 2010 od Jarisak

Celulitida je naprosto přirozený jev, potýká se s ní až 80% žen, vzniká jako důsledek vývoje podkožní vrstvy.Její příčiny jsou pití alkoholu, kouření, nevhodná strava, nedostatečná hydratace, znečištěné prostředí či nedostatek fyzické aktivity.Nedá se úplně potlačit, ale dá se alespoň pořádně “uhladit”.Jak s ní bojovat vám poradím v následujících pár odstavcích.

Detoxikace

Pijte detoxikační čaje, např. kopřivové.Dále pomáhají třeba mořské řasy, kterých použití může být jak vnitřní tak i vnější.Dále můžou pomoci např. bahenní masáže nebo elektrostimulace, tyto metody pomáhají vylučování odpadních látek.

Kremy proti celulitide

Dnes již seženete celou řadu krémů, které vám pomáhají s celulitidou bojovat, ale nevěřte krémům, které slibují snížení projevů celulitidy na polovinu za pouhých pár minut, jen tahají z lidí peníze a většina žen píše, že nefungují.Tyto krémy by se měly používat pravidelně, aby měly nějaký účinek.

Masaze problematickych casti

Můžete masírovat problematické části, např. kartáčkem, přičemž se zpevní kůže v problematické oblasti a to pomáhá celulitidu odstraňovat.

Endermologie

Při tomto procesu, který provádějí odborníci, se natahují spojovací tkáně mezi podkožními buňkami, přičemž se pokožka napíná a poté vypada hladší.

Stridani horke a ledove sprchy

Tento proces pomáhá rozproudit krevní oběh v pokožce.Je dobré si problematická místa sprchou masírovat.

Aromaticke koupele

I tyto koupele pomáhají rozproudit krevní oběh v pokožce, na jednu koupel je dobré smíchat med či sklenici smetany s esencemi ( pinie, skořice, rozmarýnu nebo břečťanu).

Hodně štěstí ;)

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-se-zbavit-celulitidy/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>