Rss Feed


Jak rychle zhubnout do plavek?

20. October, 2010 od canibalx

Jak už to tak bývá v zimě se díky vánočním svátkům a chladnému počasí doslova vyhýbáme pohybu a namísto toho hodujeme, co hrdlo ráčí. S jarem začnou cvrlikat první ptáčci a pod náporem životního koloběhu rozkvétat první pastviny. V tu chvíli máme oči pro pláč a obáváme se neústupně se blížících letních dnů. Zoufale nahlížíme do skříně a vytahujeme poslední model plavek, které krášlili naše tělo na loňské dovolené. S pocitem nadějí si je zkoušíme a zjišťujeme, že nám je buď někdo vyměnil a nebo jsme opravdu nějaké to deko přibraly. Nevadí, s naším návodem se do nich opět vejdete a nebudete vůbec bolet.

Nehladovět

Největší chybou, kterou se většina žen dopouští je zahájení neoblomné hladovky, která se odráží i na manželovi s dětmi. Jestliže já nebudu jíst, tak nemusíte ani vy, line se po vašem domově a vyndáváte sucharový chlebíček. Okem se tu a tam podíváte na fotky z předešlého roku a porovnáte svou postavu v odraze zrcadla. Zpuchlý obličej manželovi napoví, že příští měsíc stráví i s dětmi u tchýně. Doma se jídla nedočká. Pokud, ale začnete hladovku s pocitem, že budete mít vyhráno, tak jste na omylu. Tělo si při nedostatku potravy začne nashromažďovat tuky a to zrovna na místech, kde se jich chcete zbavit. Takže spíše zahajte střídmou a pravidelnou konzumaci lehkých jídel a manžel zůstane určitě doma.

Pravidelnost

Důležitá je pravidelnost. Odbornící doporučují pět lednicových návštěv a impulsivní zálivku našeho jícnu. Nejlépe jak si hlídat střídmé a přitom pravidelné porce je servírování porcí na menší talíř, než jste byla doposud zvyklá. Pokud chcete vědět, jaká tekutina vám v bleskovém hubnutí pomůže nejvíce, tak to je neperlivá minerálka, bylinkové a ovocné čaje bez cukru. Již po týdnu uvidíte znatelnou přeměnu v bocích a na bříšku.

Pohyb

Přestaňte vysedávat u časopisů doma a koukejte vystartovat ven. Nemusíte zrovna obíhat sousedův dům, postačí hodinková procházka denně. Báječná možnost se naskytuje těm, co mají doma pejska. Pokud chcete zmenšit a zpevnit zadeček, tak je nejvhodnější chodit do schodů.

Příklad jídelníčku

Ke snídani postačí yogurt nebo ovocná kaše.

Ke svačině je ideální jakékoliv ovoce

Oběd se může nést v rytmu zeleninového salátu a drůbežího kousku připravovaného přírodně

Svačina může vypadat následovně. Ovoce, celozrnný chléb, nízkotučný sýr

K večeři - lehký salát

Závěrem

A pokud se ani po tomto návodu do svých plavek nevejdete, tak jste k sobě nebyla úplně poctivá a něco jste dělala špatně, nezbývá nic jiného, než požádat manžela, ať vám koupí plavky nové

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-rychle-zhubnout-do-plavek/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>