Rss Feed


Jak prodat luxusní auto za hotové?

8. March, 2013 od admin

Luxusní automobil si může majitel koupit za hotové, na leasing, protiúčet a nebo si na automobil vzít hypotéku. Koupě vozu může být nákladná záležitost sahající od několika set tisíc až do několika milionů korun. Pokud si kupujete za své hotové peníze, převodem na účet a podobně, leasing ani hypotéky vás nemusí zajímat. Jakmile automobil vyjede z autosalonu, jako prodané auto, sníží se rapidně jeho cena i o desítky procent. Samotná údržba a provoz drahého automobilu nejsou také zanedbatelné, nejde tedy pouze o to získat peníze na koupi.

Jestliže byste rádi automobil vyměnili za nový, je to jistě možné. Jednoduše prodáte vůz za nejvyšší možnou cenu a za utržené peníze si zakoupíte nový vůz, například jiné značky. Pokud kupujete nižší cenovou kategorii vozu, možná nebudete ani muset získat další peníze navíc. Jak tedy prodat luxusní vůz? Majiteli se nabízí několik možností. Za prvé je to inzerce na serverech kde se prodávají ojeté luxusní auta, inzerce na inzertních portálech (hledejte například pomocí vyhledávače Google), prodej autobazaru, a nebo prodej vozu firmě, která zajišťuje výkup aut a platí hotově.

Prodej vozu pomocí inzerátu může a také nemusí trvat dlouhou dobu, pokud zvolíte neodpovídající cenu, možná se vám nepovede automobil prodat vůbec. Kdo by také chtěl ztrácet čas inzerováním! Druhá volba o které jsme mluvili je inzerce na specializovaný portálech. Tyto inzertní weby a autobazary s luxusními auty mohou pomoci a zdá se to být dobrá volba pro prodejce luxusního vozu. Další a jedna z nejběžnějších metod jak prodat vůz jsou autobazary. Možná jste si již všimli že například AAA auto, Auto ESA vykupují i drahá auta značek Lamborghini, Bentley, Audi R8 a podobné. Výhodou prodeje auta do známého autobazaru je pravděpodobně nabídka maximální ceny za auto. Další možností prodeje luxusního vozu je využití specializované firmy na luxusní auta a prodat automobil i bez osvědčení o emisích, malého TP a podobně. Firmy zajišťující výkup luxusních aut flexibilně a většinou i za zákazníkem přijedou a nebo umožní ocenění vozu online.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-prodat-luxusni-auto-za-hotove/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>