Rss Feed


Jak přibrat na váze?

7. October, 2010 od Jarisak

Ať již máte zdravotní problémy a jste na svůj věk/výšku vyhublí,jenom chcete být špíčcí nebo máte jakýkoliv jiný důvod můžete chtít přibrat.Jak vám poradí následující článek.

Proteinovy koktejl

Jednou z možností je koupit si proteiny a 3 krát denně pít si dělat proteinový koktejl.Za 4 měsíce se dá přibrat kolem 15 kg, což je celkem dost.

Cviceni

Ano i svalová hmota něco váží, není na škodu začít posilovat a trénovat, k snídani se doporučuje jíst hlavně sacharidy a před spaním si dát třeba zase proteinový koktejl (prostě něco s proteiny).Tento způsob považuji za nejlepší, je při něm nutné udržovat pravidelný pitný režim a pravidelně jíst (maso, tmavé pečivo, rýži, sýry, jogurty,…).Idealní by bylo trénovat 3 krát až 4 krát denně asi 50 minut.Nejdůležitější pro přibrání objemu jsou záda, stehna a hrudník.Také je důležitý pravidelný, vydatný spánek aby mohla svalová hmota růst.

Kaloricka jidla

Jedním z dalších způsobů je požívání kalorických jídel nebo jídel s vysokým obsahem cukru.Z těchto jídel můžu doporučit třeba slazené mléko (Salko) nebo nugetu, vypijte denně plechovku Salka nebo snězte sklenici nutely, brzy uvidíte jak vaše kila rostou.Ale tento způsob moc zdraví není.

Vyberte si způsob, který je pro vás nejvhodnější, pokud chcete přibrat a nemusí jít hlavně o svalovou hmotu doporučuji první způsob, druhý způsob doporučuji pokud chcete být svalovec ;) a třetí pokud je vám jedno jak vypadáte a vaše zdraví.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-pribrat-na-vaze/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>