Rss Feed


Jak převést DVD film do telefonu?

20. October, 2010 od Bobestom

Máte svůj oblíbený film/seriál na DVD a rádi byste si ho pustili na svém mobilním telefonu, když zrovna budete mít někde na cestách volnou chvíli? Já například často jezdím autobusem a tam je nuda. Proto přichází na scénu můj telefon a jeho filmová výbava.

Co budeme potřebovat?

-Počítač s připojením k internetu

-Mobilní telefon

-Film/seriál na DVD (myslím pochopitelně video v DVD formátu- .vob, nikoli 5 .avi videí na jednom disku)¨

Postup:

1)Z oficiálních stránek výrobců si stáhneme program „CloneDVD Mobile“, se kterým budeme pracovat.

http://www.slysoft.com/en/clonedvd-mobile.html

2)Program standartním způsobem nainstalujeme a spustíme. Nyní nám naběhne tabulka, kde vybereme zařízení, do kterého chceme DVD „ripnout“. Jak vidíte, tak si můžeme vybrat kromě mobilních telefonů také PSP, TomTom navigace a jiné. V horní liště klikneme na obrázek složky a pomocí průzkumníka vybereme buďto DVD disk vložený v mechanice, nebo uložený na harddisku. Video se načte a kliknutím na tlačítko „Další“ vstoupíme na další stránku programu, kde si nastavíme kvalitu výsledného video souboru a spustíme konverzi videa.

3)O úspěšném dokončení činnosti budeme upozorněni tónem a program ukončíme. Teď nezbývá nic jiného, než váš oblíbený film nahrát do telefonu, nebo na paměťovou kartu pomocí USB kabelu, nebo pomocí Bluetooth.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-prevest-dvd-film-do-telefonu-2/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>