Rss Feed


Jak pracovní plošiny usnadní práci

31. March, 2013 od admin

Pravděpodobně každá firma, která provádí výškové práce zjistí dříve či později že v některých situacích je vhodné používat automatizované pracovní plošiny. Jsou tím myšlené jednotky s vlastním pohonem pro zdvih pracovní plošiny do určité výšky. Některé plošiny mají zdvih třeba jen 3 metry a některé i desítky metrů. S výběrem vhodné pracovní plošiny poradí specializovaná firma jako například Pracovní plošiny Ptáček. Tato firma Vám zařídí i levnější pronájem plošin, takže není třeba hned investovat vysokou finanční částku na nákup.

Některé pracovní plošiny jste již jistě viděli, mohou být na kolech a mít nůžkovou konstrukci a zvedat se pouze do výše. Jiné mají pohyblivé hydraulické rameno, například ho používají firmy, které rozvěšují o Vánocích na lampy vánoční motivy, dále plošiny s hydraulickým ramenem používají například k ořezu dřevin či výměně výbojek v pouličních lampách. Pracovní plošiny jsou vybavené plošinkou pro práci mechanika a disponují například i úložním prostorem pro odložení či zaháknutí pracovního nástroje.

Asi největší výhodou pracovních plošin je to, že firmě šetří čas. Není třeba stavět lešení a podobné. Stačí například přijet automobilem, vystoupit si na plošinu a ovládat její rameno pomocí řídících pák.

Článek by měl čtenáře seznámit  s výhodami a možnostmi, které mu montážní plošiny poskytují i možnost pronájmu plošin.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-pracovni-plosiny-usnadni-praci/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>