Rss Feed


Jak postupovat při nákupu automobilu na TipCars.com?

29. January, 2013 od admin

Když si chceme koupit auto, pátráme možná po názorech lidí kolem sebe, po doporučeních v motoristických magazínech, a nebo se třeba ptáme odborníků prodávající automobily. Jakmile máme pohromadě našetřené peníze můžeme auto vybrat a koupit, pokud peníze nemáme, mnoho autobazarů nabízí nákup auta na leasing a nebo odkup starého auta a výměnu za nové na protiúčet. Také nebývá vždy nejvýhodnější nové auto kupovat při tempu stárnutí a velké ztrátě ceny po zakoupení a najetí prvních kilometrů.

Online nabídka aut

Při výběru auta určitě přemýšlíme nad tím, k jakému účelu bude auto zejména používáno, abychom vybrali vhodnou cenovou kategorii, výkonnostní kategorii – spotřebu, velikost auta. Dieselová rychlejší auta se mohou hodit pro jízdy po dálnici, malá a lehká auta s nízkou spotřebou a malým objemem motoru se budou hodit na časté jízdy po městě. Obě poptávky můžete uspokojit, když máte z čeho vybírat. Mnoho autobazarů a prodejců nabízí automobily také online na internetu. Posloužit vám může server TipCars.com, který inzeruje nabídku 1 200 prodejců a aktuálně má v databázi okolo 50 000 vozů, čímž se řadí mezi největší automobilové inzertní servery u nás. TipCars sdružuje inzerci převážně ojetých, ale i nových a předváděcích vozů, veteránů či příslušenství. Vyhledávání na webu je intuitivní a i uživatel s průměrnými schopnostmi v oblasti PC a internetu si s ním poradí. Inzeráty jsou vybaveny spoustou fotografií, kde si svého “miláčka” můžete prohlédnout a případný dotaz poslat rovnou z webového formuláře prodejci. Potřebujete sami prodat svoje auto a nechcete ho nechávat v bazaru? Nabídněte ho na zmíněném webu, zařadíte se tak, vedle inzerujících autobazarů a autosalonů, jako soukromý prodejce. Pokud znáte titul TipCars speciál z trafiky, i tento měsíčník je z dílny provozovatele webu. Zejména klasik ocení tištěnou formu nabídky, která mu může dělat společnost tam, kde připojení k internetu není snadné. Že jste se ještě stále nerozhodli, jaký typ vozu koupit?

Informace, rady, tipy

Máte-li v hledáčku dvě, tři značky a nemůžete se rozhodnout, do které “jít”, nechte si poradit na www.TipCars.com. Web totiž pod záložkou magazín nabízí pasivních motoristů ráj. Projděte si recenze uživatelů jednotlivých modelů nebo přímo podejte dotaz do technické poradny. Radit se zde můžete ohledně nákupu automobilu, údržby či servisu. Zkonfrontovat své dojmy nebo vyvolat aktivní odezvu publika pak můžete v diskuzním fóru. Pokud se zajímáte o novinky z automobilového světa, i váš hlad bude ukojen. V magazínu vychází několikrát do týdne článek, zabývající se aktuálním děním ve “světě motorů”, takže zůstanete v obraze.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-postupovat-pri-nakupu-automobilu/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>