Rss Feed


Jak poslat SMS zdarma z internetu

11. February, 2013 od admin

Odesílat SMS z mobilního telefonu zvládne každý, výhodou smsek z mobilu je mobilita, nevýhodou je pak cena, musíme za smsky platit asi 1-2 koruny pokud nevyužíváme placeného tarifu. Dá se ale říci že i tak za SMS platíme protože je třeba zaplatit tarif.

Jaké jsou další možnosti odeslání SMS? SMS není jen doménou mobilu, můžeme jí odeslat prakticky z jakéhokoliv zařízení připojeného do internetu.

  1. Další možností jak zdarma odeslat SMS je Google Mail. V nastavení emailového účtu přejděte do “Labs” a zde zapněte gadget Google SMS.
  2. Mezi další možnosti patří SMSka přes Skype, tato SMS však bude pravděpodobně placená.
  3. Nejjednodušší a také nejrychlejší možnost jak zdarma odeslat SMS zadarmo z internetu je využít portálu jako SMSMania.cz kde ihned můžete začít pohodlně psát SMS na klávesnici vašeho počítače. Je to tedy určitě pohodlnější a rychlejší jak vyťukávat na klávesnici mobilu. Bezplatné SMS brány jako SMS mania většinou umožňují i registraci, která vám umožní využívat dalších benefitů.

Mezi výhody a benefity registrace SMSMania je jistě vlastní adresář kontaktů. Archív odeslaných SMS zpráv, automatický podpis do SMSek, statistiky a další užitečné funkce.

Abyste vyzkoušeli odeslání SMS zdarma, můžete si odeslat ze SMSManie testovací smsku na svůj mobil.

Na problémy byste neměli narazit při odesílání bezplatné SMS pokud používáte nejznámější české mobilní operátory O2, T-Mobile a nebo Vodafone. SMSMania umožňuje odeslání SMS do všech sítí zdarma.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-poslat-sms-zdarma-z-internetu/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>