Rss Feed


Jak pořídit dobrou vestavnou myčku nádobí do každé kuchyně

6. December, 2012 od Sonyk-temp

Pokud jste se letos rozhodli, že si pořídíte nějaký praktický dárek, který potěší celou rodinu, tak myčka na nádobí bude přesně tím, co hledáte. Myčky nádobí jsou v posledních letech součástí našich moderních domácností a to nejen proto, že spousta z nás nemá v oblibě mytí nádobí, ale také z důvodu úspory peněz, času a energie. A samozřejmě také velkou výhodou je estetické hledisko, tedy to, že špinavé nádobí skládáte do vestavné myčky a není nikde vidět.

Stejně jako každá elektronika, tak i myčky nádobí jsou nejrůznější varianty, typy a velikosti. Podle čeho tedy vybrat správnou myčku? A hlavně kde? Pokud se budete zaobírat volbou kde, máme pro vás typ. Výborných a hlavně osvědčeným internetovým obchodem je levneELEKTRO.cz. Nabízí obrovské množství elektroniky, tedy i myček nádobí, a pokud si nebudete vědět rady, jakou značku či variantu myčky zvolit, rádi vám s výběrem pomohou. Pokud si nejste jisti tím, jakou myčku hledáte, nejprve si ujasněte, kolik lidí ve vaší domácnosti je, jak často doma vaříte a tedy i špiníte nádobí, zda, a jak často pořádáte různá sezení s přáteli, oslavy apod. A kolik nádobí skutečně vlastníte.

Až zvážíte všechny tyto okolnosti, můžete si vybrat velikost myčky, podle toho kolik máte sad nádobí. Také máte možnost vybrat si, jestli u vás doma bude lepší volně stojící myčka nebo vestavná myčka. Vestavné se nabízejí v šířce 45 cm a 60 cm, jsou vymyšlené tak, aby se daly jen napojit do rozvodů v kuchyňské lince, a počítá se i s doladěním desky tak, aby odpovídala designu vaší kuchyně.

Dalším důležitým bodem je energetická hodnota myčky nádobí, kdy nejlepší je A + a dále pokračuje B, C, D, E, F, G, kdy G je nejméně úsporná myčka. Většina myček, které se prodávají, se pohybují od A + po B +. Takto se značí i kvalita mytí a sušení nádobí.

Vestavná myčka Siemensje jednou z nejoblíbenějších myček vůbec. Myčky Siemens se stále inovují, jejich hlučnost je minimální a jsou velice úsporní. Na jedno mytí se spotřeba vody pohybuje kolem 11 litrů. Hlučnost pro vás bude velice důležitá hlavně ve chvíli, kdy máte malé děti a nádobí dáváte mýt teprve pozdě večer.

Velice dobré spojení ceny a kvality vám nabídne vestavná myčka Beko. Má základní programy stejně jako ostatní kvalitní myčky, tedy předmytí, mytí, intenzivní program, auto program, smíšený, rychlý program. Dále můžete přizpůsobit potřebnou teplotu podle znečištění nádobí. Ostatní nabídka programů a funkcí se u jednotlivých modelů liší a je velmi obsáhlá.

Výběr záleží pouze na vás, na vašem životním stylu či na vašich potřebách.

 

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-poridit-dobrou-vestavnou-mycku-nadobi-do-kazde-kuchyne/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>