Rss Feed


Jak ochránit okna i výlohy před vyloupením, a nejen to..

21. February, 2013 od admin

Jestliže máte výlohu a nebo okna v prostoru, kde je vylidněno, pravděpodobně může hrozit nebezpečí neoprávněného vstupu zloději. Rozbití výlohy a podobně. Možná potřebujete zabezpečit garáž a nebo jiné podobné prostory.. Jaké máte možnosti ochrany svého majetku v době nepřítomnosti?

  1. Můžete si nainstalovat bezpečností zařízení s čidlem pohybu, a nebo čidlem porušení výlohy. Toto zařízení pravděpodobně nemile vyruší svým poplachem zloděje v práci a může narušit jeho plánovanou činnost.
  2. Druhou možností co můžete udělat a jak mírně odradit zloděje je osvětlit místo vniku zloděje a osvětlit prodejnu či instalovat kamerový systém. Tato prevence však stojí elektrickou energii a není dokonale efektivní.
  3. Nainstalovat nový a unikátní bezpečnostní zámek. Kvalitní bezpečnostní zámek dokáže minimalizovat a nebo prakticky zabránit vniku dveřmi. Vězte však že zloději, kteří chtějí dveře otevřít je otevřou.
  4. Třetí a na celé čáře nejspolehlivější ochrana, jakou můžete pro svou výlohu či okno (majetek) udělat – instalace zlaté spolehlivé kovové mříže nebo rolovací mříže :) řekněte zlodějům pápá.

Mříží, které je možné využít k ochraně různých prostor je několik typů.  Jsou to zejména roletové mříže, nebo také rolovací mříže kovové. Tyto jsou používány a oblíbeny majiteli obchodů a obchůdků. Ve dne nepřekáží a nehyzdí okolí obchodu jelikož se dají srolovat nahoru do úložného boxu instalovaném například nad výlohou obchodu či nad jiným místem, které je chráněno. Mechanická ochrana bývá někdy ta nejúčinnější a nejbezpečnější. Aby zákazník dosáhl co nejvyšší ochrany, je třeba si pořídit mříže konstrukce odpovídající určení. Mříže bývají nabízeny ocelové čímž je zajištěna vysoká pevnost a životnost. V případě společnosti Univers je výroba takovýchto mříží ruční kvalitní prací, která je kontrolována tak, aby mříže byly pevné a dlouhodobě funkční .

Dalším zajímavou zábranou proti zlodějům jsou neprůhledné rolety. Tyto předokenní rolety jsou nainstalovány na venkovní stranu okna a nebo jiného prostoru. Příklady jak takové rolety slouží a nejvhodnější způsoby použití můžete nalézt například na webu společnosti univers, která je odkazována několikrát z tohoto článku. Mezi předokenní rolety můžeme zařadit i screenové rolety, který mají ještě jiný účel použití, je jím ochrana bytu, kanceláře, pokoje atd. proti slunečnímu světlu. Nechceme pravděpodobně zabránit osvětlení místnosti, ale nepřejeme si přímé sluneční světlo do očí a nebo chceme zabránit pohledu do místnosti z venčí. Třetí možností použití je tedy ochrana před výhledu do místnosti z venčí.

Další ochrannou zábranou mohou být bezpečnostní ochranná vrata a vjezdové brány. Vraty možná potřebujeme oddělit prostory ve výrobní hale, či jiné úseky výroby či skladů. Vrata mohou plnit funkci bezpečnostní a nebo také ochrannou jako například ochrana části objektu proti požáru. Firma Univers dále dodává a instaluje kompletní systém garážových vrat na elektrický pohon. Garážová sekční vrata se skládají z více sekcí a umožňují tak srolování pod strop místnosti. Toto technické řešení umožňuje úsporu prostoru. Garážová vrata od Univers bývají také vybaveny manuálním ovládáním pohonu pro případ výpadku elektřiny a nebo technické závady.

V nabídce Univers naleznete také službu dodávky posuvné brány a instalace elektrického pohonu k této bráně. Brány bývají používány při vstupu do závodů, nebytových prostor a nebo jako vjezdová brána pro auto do rodinného domu. Brány jsou dodávány v různých provedeních tak, aby vyhovovaly co nejširšímu počtu možných zákazníků.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-ochranit-okna-i-vylohy-pred-vyloupenim-a-nejen-to/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>