Rss Feed


Jak najít zákony v úplném znění

28. November, 2012 od admin

Litujete někdy, že nemáte právnické vzdělání? Že nerozumíte zákonům, nevíte, co můžete podepsat, abyste nepodepsali něco, čím byste si mohli způsobit nemalé problémy a nerozumíte některým smlouvám, dodatkům apod.? Spousta z nás se často setkává s tím, že potřebuje pomoc právníka. Samozřejmostí je, že za právnické služby zaplatíte nemalé peníze. Pokud potřebujete spíše jen nějakou radu, kdy by vám stačilo vědět, jak zní konkrétní zákon, mám pro vás výborný tip.

Navštivte webové stránky Zákony od Centrum.cz. Tento web vznikl nedávno, ale v současnosti je velice využívaný. Na tomto webu najdete nejen kompletní sbírku zákonů České republiky, ale všechny tyto zákony tu jsou v úplném znění. Častým problémem jsou stále se měnící zákony týkající se pracovněprávních vztahů, tedy zákoník práce, kdy by stačilo jen zjistit přesné znění, a věděli byste, co podepsat musíte, můžete nebo proti čemu se můžete ohradit a podepsat nemusíte. Úplně znění týkající se nejenom klasické pracovní smlouvy, ale také práce na dohodu, diskriminace na pracovišti nebo už u pracovního pohovoru nebo třeba jaké máte možnosti ohledně rekvalifikace – vše toto najdete také na těchto webových stránkách.

Zajímají vás vaše lidská práva? Patří někdo z vašich známých k etnické skupině a vy byste mu rádi pomohli nebo poradili s jeho problémem? I na tuto problematiku tento web ve spolupráci s Centrum.cz myslel. Dozvíte se, že národnostní menšiny mají právo na vzdělání v jejich jazyku, mohou užívat svůj jazyk při jednání na úřadech a mohou se účastnit řešení věci, které se týkají právě etnických menšin.

Na webové stránce zákony od Centrum.cz vám pomůže v orientaci výborná navigace a také odkaz „nejčastěji hledáte“. Najdete zde opravdu vše, co byste mohli potřebovat a vše tu najdete v takové formě, že všemu, co se bude týkat problému, který hledáte, budete zaručeně rozumět. Ať už budete hledat informace ohledně reklamací, občanského zákoníku, výpovědi z pracovního poměru, odstoupení od kupní smlouvy nebo vrácení zboží, určitě se obraťte na tyto webové stránky a naleznete přesně to, co potřebujete.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-najit-zakony-v-uplnem-zneni/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>