Rss Feed


Jak na výběr lepící a vázací pásky

24. July, 2012 od Sonyk-temp

Sháníte dobré a cenově dostupné lepící a vázací pásky? Pokud ano, mám pro vás jeden tip.

Společnost Ampara, sídlící v Kamenném Újezdě, je specialistou na výrobu a distribuci obalových materiálů. Své lepící a vázací pásky, stretch folie, potravinové folie, bublinkové folie, spony a ochranné rohy distribuuje po celé České republice a také na Slovensku. Pokud byste měli zájem využít jejich služeb, stačí navštívit jejich webové stránky ampara.cz. Společnost Ampara spolupracuje s evropskými výrobci obalových materiálů, ručního nářadí a strojů. Vše, co používají i vyrábějí, splňuje přísnou CE certifikaci. Na stroje i nářadí zajišťuje servis a má své vlastní servisní techniky. Tuto společnost byste neměli váhat si vybrat, pokud požadujete kvalitu obalových materiálů a strojního zařízení, současně za odpovídající cenu.

Lepící pásky mají své specifické vlastnosti. Vzhledem k ceně a kvalitě bylo zvoleno několik druhů lepidel. Velice ekologické a cenově nejvýhodnější je akrylát, který dobře lepí i při teplotách nad 18°C. Dražší je lepidlo hotmelt, které ale lepí nadprůměrně dobře a dá se využít i při větším rozsahu teplot. Ekologicky nepříznivé a velice drahé je lepidlo solvent, které je ředěno organickými rozpouštědly, ale rychle a hodně lepí.

Folie používané na lepících páskách jsou dva druhy. Ekologický a cenově nejvýhodnější je polypropylen, který snáší dokonce vysoké teploty na 50°C a síla folie je 25 až 32 mikŕonů. Dobré mechanické vlastnosti má polyvinylchlorid, kdy síla folie je 28 až 37 mikronů.

Až si vyberete u firmy Ampara lepicí nebo vázací pásky, které vám budou vyhovovat, nikdy nezapomínejte na správné skladování a zacházení se všemi obalovými materiály. Konkrétně lepicím páskám škodí jak světlo, tak UV záření. Pásky proto skladujte zásadně v uzavřené krabici. Dávejte také pozor na poškození boku lepící a vázací pásky, zabraňte jejímu poškrábání a znečištění. Všechny tyto problémy mají jedinou příčinu a to tu, že se vám páska bude při používání trhat.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-na-vyber-lepici-a-vazaci-pasky/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>