Rss Feed


Jak na vybavení prodejen a obchodů

21. August, 2012 od Sonyk-temp

Přemýšlíte nad tím, jaké vlastně zvolit vhodné vybavení obchodu a prodejen? Dobrého prodejce jste si zajisté už našli na základě referencí nebo doporučení známých a přátel, ale teď je otázkou, jaké vybavení pořídit. Musíte si hlavně ujasnit, jaké máte požadavky, na jaké zboží regály nebo vitríny potřebujete a jaké máte prostory.

Každá prodejna má své speciální potřeby. Rozdíl je také v tom, jestli se snažíte pouze zmodernizovat stávající vybavení prodejen nebo hledáte vybavení pro novou prodejnu nebo obchod. Velice důležité je také rozhodnutí, jak bude probíhat nákup vašimi zákazníky. Jestli to bude přes klasickou pokladnu, která dělá prodej položku po položce, nebo velké pokladní boxy s pásem, které odbavují zákazníky rychle na základě čárových kódů na zboží.

Určitě je dobré se v rozhodování o vybavení prodejen nespoléhat jen na své zkušenosti, ale využít služeb firmy, která dodává vybavení do obchodů a prodejen. Jedině tak zjistíte, které kovové regály jsou pro vás ty nejvhodnější, a firma vám poradí také v tom, jak zrealizovat vaše individuální požadavky na prodej tak, aby vybavení spolehlivě a účelně fungovalo.

V současnosti najdete na trhu spousty firem, které se věnují vybavení prodejen a obchodů, navrhnou vám interiér pomocí 3D animace a pomohou vám maximálně využít prostor vaší prodejny. Také vám samozřejmě zajistí dodávku, montáž a případný servis.

Jaké druhy vybavení jsou v nabídce? Je jich obrovské množství a díky tomu si vybere skutečně každý. Regály skladové, které slouží tedy hlavně do velkých skladů, jsou vysoce stabilní a jsou vhodné i do náročnějšího prostředí. Můžete je libovolně skládat podle daného prostoru a vašich potřeb. Na jednu polici můžete naložit až neskutečných 350 kg! Nejžádanějším druhem regálů jsou kovové policové regály. Lze na něm skladovat opravdu nejrůznější sortiment. Pro velká logistická centra jsou nejčastěji dodávány paletové regály na skladování veškerých druhů palet. K uskladnění šanonů, boxů, knih apod. se používají nejvíce archivní regály. V garážích, pneuservisech, autoservisech a dílnách se využívají speciální regály na pneumatiky. Velice využívané jsou prodejní pulty, které mají ocelovou kostru a splnou deskou, vše doplněno o lamino a skla. Vyrábějí se v nejrůznějších velikostech a barvách. Stačí jen, aby si zákazník vybral. Velké uplatnění si našly prosklené vitríny, které používají např. drogerie na parfémy, kdy je možnost drahé vystavené zboží uzamknout do této prosklené vitríny.

Pro všechny firmy dodávající vybavení do obchodů a prodejen, je rozhodující, aby firma maximálně využila prostor a ať už si vybere jakékoliv regály Euro Regály, aby byla spokojena.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-na-vybaveni-prodejen-a-obchodu/ :)
Děkujeme

1 Komentář »

  1. Carlton says:

    Je opravdu dobré obrátit se při vybavování prodejny na specialisty. Kompletní vybavení prodejen včetně speciálního osvětlení zboží dělá skvěle mnoho firem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>