Rss Feed


Jak na levné povinné ručení

30. September, 2013 od admin

Povinné ručení a nebo také pojištění odpovědnosti (za způsobené škody na veřejných komunikacích) je typ pojištění, kteří platí majitelé motorových vozidel, motocyklů, nákladních automobilů. Toto pojištění je ze zákona povinné pro všechny majitele výše uvedených a možná i jiných dopravních prostředků jezdících po veřejných komunikacích.

Levné ručení, ale také dobré, jak na to?

Tento článek jste otevřeli pravděpodobně proto, že hledáte levné povinné ručení 2013, 2014 uspokojivé kvality. Ano, nízká cena možná nemusí být pouze jediná věc, podle čeho vybírat levné povinné ručení. Jaká jsou tedy kritéria výběru ručení povinného? V případě způsobení dopravní škody, je možné že pojišťovna bude vyžadovat spoluúčast. Může tedy být vhodné si zjistit jaká pojišťovna má jako spoluúčast. (To znamená, první věc, kterou hledat na webu pojišťovny je slovo “spoluúčast” v souvislosti s povinným ručením). Co nejnižší měsíční splátka povinného ručení tedy není jediný ukazatel který by měl motoristu zajímat. Výhodnost pojištění určuje tedy i spoluúčast a nabízené služby, kterým se říká také asistenční služby. Přehled služeb je možné vidět na web stránkách pojišťovny. Druhý výraz, který budete hledat je tedy “asistenční služby“. Pojišťovna by měla mít toto přehledně uvedené, Pokud to nenajdete, zavolejte si do pojišťovny a nebo napište email. Podle získaných odpovědí a cen pojistného si udělejte obrázek, která pojišťovna vypadá nejlépe.

Začínáme: seznam pojišťoven s povinným ručením

Nyní již víte na co se zaměřit při prozkoumávání nabídek pojišťoven. Pojďme si říci jak nají seznam pojišťoven nabízející povinné ručení? Já osobně preferuji internetové srovnávače cen, možná znáte heureka.cz a podobné. Tyto servery umožní porovnat ceny zboží z mnoha obchodů, takže si vyberete nejlevnější nabídku, která vypadá důvěryhodně. Podobné je to i s povinným ručením, na internetu najdete větší množství portálů, které porovnávají povinného ručení online (pojištění odpovědnosti) a jeho ceny. Jakmile vyplníte detaily vašeho automobilu a pravděpodobně i kontaktní údaje, bude vám zobrazen seznam pojišťoven a jejich nabídky v českých korunách. Druhým krokem bude to, že si zkontrolujete na stránkách pojišťoven, jaké služby poskytují v ceně povinného ručení. To je to, o čem jsme si psali v prvním odstavci: asistenční služby a spoluúčast.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-na-levne-povinne-ruceni/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>