Rss Feed


Jak na hosting internetové stránky

24. January, 2013 od admin

Jestliže chcete provozovat své internetové stránky, firemní prezentaci, osobní blog, budete určitě potřebovat zakoupit svou doménu a webhosting. Webhosting je služba specializované firmy kdy vám pronajmou místo na svém serveru – počítači připojeném nonstop k internetu. Svůj osobní hostingový účet ovládáte přes internet ze speciální členské sekce. Jednoduše nahráváte nové soubory, upravujete soubory, vytváříte emailové schránky, mysql databáze a další. Pokud jste amatéři v oblasti PC a tvorby stránek, bude nejlepší využít pro webovou stránku nějaký redakční systém. Redakční systém je již hotové prostředí pro webovou stránku s administrací pro vkládání článků a podobně. Například pro blog či firemní prezentaci využijete oblíbený redakční systém WordPress. Tento RS je zdarma, je v češtině a jednoduchý na pochopení. Na internetu naleznete návody jak wordpress stáhnout a na hosting nainstalovat. Pojďme si představit firmu, která má zkušenosti s webhostingem nejen WordPress blogů.

Best-Hosting – poskytovatel hostingu

S Best hostingem vaše možnosti nekončí u blogu, ale můžete se rozrůst v náročné řešení na míru, velký eshop a nebo herní server pro Minecraft. Jaké jsou výhody hostingu a služeb od Best hostingu? Je to určitě jejich zkušenost v poskytování hostingových služeb trvající již roky. Je to také fakt že firma používá značkové servery a vybavení. například jsou to enterprise servery Dell PowerEdge a další typy serverů využívané pro mini hostingové účty s cenou od cca 20kč měsíčně, virtuální privátní servery a nebo jsou také pronajímány jako celý server klientům. Pokud si koupíte takovýto dedikovaný server, můžete si zde nainstalovat vše co potřebujete. Volba dedikovaného serveru vám nabízí opravdu volnost a vytvořit si hostingové řešení na míru.

Mnoho webmasterů také využívá takzvané multihostingy kdy je jim umožněno pod jedním hostingovým účtem hostovat mnoho různých webových stránek a domén. Sdílený hosting a multihosting bývá oblíbené řešení díky své nízké náročnosti na správu. Dedikovaný hosting a VPS bývá určen zejména pro náročné navštěvované webové stránky.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-na-hosting-internetove-stranky/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>