Rss Feed


Jak na Herní konzole?

4. February, 2012 od admin

Herní konzole jsou elektronické přístroje především určené k hraní her, přehrávaní videí, internetu. Hlavním výstupním zařízením bývají televize. Nejnovější typy konzolí nabízejítaké řadu multimediálních funkcí. Jedny z největších firem na herním trhnu jsou Microsoft, Sony a Nintendo.

PlayStation 3

Předním výrobcem herních konzolí je společnost Sony.  V nabídce značky Sony lze nalézt širokou škálu spotřební elektroniky od fotoaparátů po televizory. Na trhu herních konzolí se výrobce Sony pohybuje od roku 1994, kdy byl uveden systém PlayStation. V roce 2000 technici SONY představili PlayStation 2 a v roce 2006 pak PlayStation 3. Ten se odlišuje především on-line službou PlayStation Network, podporou Blue-Raydisků a mnoha funkcemi multimediálního charakteru. Sony vypadlo stovky her jako jsou PS3 COD4, PS3 Assassin Creed, PS3 Mass Effect 3 a spoust dalších.

PlayStation Vita

Sony vytvořila novou generaci konzole jménem PlayStation Vita. Vita je osazen velice silným procesorem ARM® CortexTM – jádro A9 (4jádrový) a 5 palcovým OLED dotykový display.V dnešní době bude mít velice těžké se udržet na trhu,  jelikož konkurence je urputnější než kdy dřív. Občasným hráčům dostačují chytré telefony. Ti náročnější dávají přednost zase klasickým konzolám.


Doporučujeme používat kvalitní gastro zařízení.
Pro ověřování původu otcovství lze využít DNA testy

Co muže PS Vita nabídnout?

PS Vita přináší zákazníkům možnost hrát zcela novým způsobem a to díky unikátní výbavě jako je OLED dotykový display, pohybový senzor, duální analog sticky a duální kamery. Sony Vita hry jsou v současnosti ve vývoji s více než 80 hrami jako jsou ” od Ubisoft “Assassin’s Creed,” od EA Sports’ “FIFA”, od Activision ‘Call of Duty’.

Xbox 360

Herními konzolemi se také zabývá  společnost Microsoft, jejíž hlavní činností je však vývoj operačních systémů pro osobní počítače. První herní konzolí společnosti Microsoft se stal Xbox, jenž byl charakteristický svou hardwarovou i softwarovou rozšiřitelností. Nástupcem tohoto zařízení se v roce 2005 stal Xbox 360. Největším přínosem nového systému se stala revoluční služba Xbox Lives možností hraní on-line, on-line Xbox hry se staly velice populární. Ve spojitosti s Xboxem 360 je možno zmínit revoluční systém ovládání Kinect. Jedná se o zařízení, které lze k Xboxu 360 přikoupit a které v sobě integruje speciální kameru, hloubkový senzor a další elektroniku. Toto zařízení Vám dovolí hrát Kinect hry u kterých se jenom nepřemýšlí ale  zapojíte i Vaše tělo.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-na-herni-konzole/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>